UFC

UFC: Jourdain poddaje gilotyną w 1. rundzie! [VIDEO]

UFC Vegas 79 z walką wieczoru Gamrot vs Fiziev otworzył pojedynek kategorii piórkowej. Ricardo Ramos spotkał się z Charlesem Jourdainem.

OGLĄDAJ GALE UFC NA ŻYWO!

Brazylijczyk o pseudonimie „Carcacinha” to prawdziwy weteran oktagonu UFC. Ramos miał za sobą aż 10 zawodowych walk w organizacji, z których wygrał 7. Ricardo w spektakularny sposób kończy Danny’ego Chaveza, poddawał Eduardo Garagorriego, czy dominował nad Billem Algeo. Ostatnie pojedynki Brazylijczyka to przeplatane wygrane z porażkami.

W podobnej sytuacji przed UFC Vegas 79 znajdował się Charles Jourdain. Kanadyjczyk podniósł się po dwóch porażkach przez decyzje z Shanem Burgosem i Nathanielem Woodem i pokonał decyzją Krona Gracie. Warto wspomnieć, że Brazylijczyk praktycznie ani przez chwilę się nie zagroził „Air” Jourdainowi.

Oglądaj wszystkie gale UFC za darmo.

UFC: Ramos vs Jourdain – RELACJA

RUNDA 1

Jourdain zaczął od mocnego kopnięcia, zaraz posłał kolejne na żebra. Ramos odpowiada wysokimi kopnięciami. Ruszył agresywnie Kanadyjczyk, Brazylijczyk rusza po poddanie, ale Charles przechwycił szyję oponenta. Ciasno trzyma głowę rywala „Air” Jourdain, Ramos powoli się wyswobadza, odbiera mu tlen uchwytem oponent. Ucieka Ricardo Ramos, ale Charles Jourdain zakłada gilotynę i rywal poddaje walkę!

Sprawdź!  Kołecki zabrał głos! Analizuje porażkę Gamrota: "Dlatego Beneil Dariush został zwycięzcą"

Wynik walki: Charles Jourdain wygrywa przez poddanie w 1. rundzie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.