UFC

UFC 303: Pereira i Prochazka twarzą w twarz! Pierwszy face off przed rewanżem [VIDEO]

Minionej nocy odbyła się konferencja prasowa przed UFC 303, na której doszło do pierwszego face offu Alexa Pereiry i Jiriego Prochazki.

Podczas UFC 303 zobaczymy szereg ekscytujących walk, a w tym wielki rewanż o pas kategorii półciężkiej. W pierwszym spotkaniu górą był „Poatan”, który skończył Czecha ciosami w 2. rundzie. Tym razem panowie zgodzili się na starcie zaledwie 2 tygodnie przed galą, ale emocji na pewno nie zabraknie.


Pojedynek ten obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Alex Pereira wygra walkę1.75Fortuna
Jiri Prochazka wygra walkę2.08Fortuna

UFC 303: Pereira i Prochazka twarzą w twarz

Alex Pereira i Jiri Prochazka stanęli wczoraj naprzeciw siebie do pierwszego od listopada face offu. Między zawodnikami panuje duży szacunek, ale na UFC 303 na pewno będą chcieli pourywać sobie głowy!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.