KSWMMA

Trzeci brat Pudzianowski zadebiutuje w MMA? „Jestem w trakcie rozmów z organizacjami. Nazwisko zobowiązuje”

Kolejny Pudzianowski spróbuje swoich sił w sportach walki? Wygląda na to, że możemy być świadkami ciekawego debiutu, który na pewno wzbudzi sporo emocji.

Mariusz Pudzianowski to jeden z najpopularniejszych polskich sportowców, który zapisał się na kartach historii jako jeden z najlepszych strongmanów. Zwyciężył masę turniejów, 5-krotnie sięgał po złoto na mistrzostwach świata, a w 2009 roku zadebiutował w MMA.

Jego pojedynek z Marcinem Najmanem to najpopularniejszy pojedynek na polskiej scenie MMA. Nie zapowiada się na to, by jakakolwiek walka mogła pobić rekord oglądalności wynoszący ponad 6 milionów widzów na żywo.

Kolejny Pudzianowski w sportach walki?

Gdy Mariusz miał już na swoim koncie 20 pojedynków i bilans 12-7 oraz jedno no-contest w sportach walki postanowił zadebiutować Krystian, którego często w social mediach nazywa się po prostu bratem Pudziana.

Nie wszedł on jednak do świata sportowego jak Mariusz, a freakowego. Na gali FFF przed czasem pokonał Radosława Słodkiewicza. Następnie na FEN zmierzył się z Piotrem Szeligą, jednak wycieńczony nie był w stanie wyjść do trzeciej odsłony. Ostatni raz mogliśmy oglądać go w akcji na MMA-VIP, gdzie w pierwszej rundzie rozbił Tomasza Chica.

Sprawdź!  Mirosław Okniński wprost o ponownej współpracy z Pudzianowskim. "Jest zawsze oszczędny, bo jest skąpy. To złotówa!"

Teraz do debiutu w klatce przymierza się trzeci z braci, który jest najmniej znanym Pudzianowskim. Dominik, najstarszy z „Pudzianów” w ostatniej rozmowie dla FightSportPL przyznał, że prowadzi już nawet rozmowy z federacjami freakowymi i to właśnie od nich chciałby rozpocząć swoją przygodę z walkami:

– Nazwisko zobowiązuje, żeby pokazać się z dobrej strony. Chcę zapracować na dobre imię. Czy to pójdzie w takim kierunku, jak planuję, to zobaczymy. Chciałbym się sprawdzić, z trenerami, co rozmawiam, jest potencjał. Trochę siły jest, na treningach fajnie wychodzi. Teraz trochę pracy i myślę, że w niedługim czasie będę chciał wyjść do ringu, a jestem akurat w trakcie rozmów z dwoma federacjami. Zobaczymy, co uda się z tego ugrać.

– (…) Nie miałem parcia na szkło, ale w końcu mówię, czemu nie spróbować. Zaczęło fajnie wychodzić i trenerzy widzą potencjał. Siła jest, kondycja nawet nie najgorsza. Trenerzy mówią: „Bierz się za robotę”. Podpatruję swoich braciszków no i jakoś to wychodzi. Oni nawet jeszcze o tym nie wiedzą, co planuję. To jest moja decyzja, dlaczego najstarszy z braci ma się konsultować z młodszymi.

– Na początek chciałbym spróbować się we freak fightach. A docelowo, jeśli zdrowie pozwoli i uda się kilka walk wygrać, to bym chciał nawet z czynnymi zawodnikami. Wiadomo, to jest długa droga, ale wszystko kwestia czasu.

Na ten moment wszystko jest dopiero na etapie rozmów z federacjami, które nie zawsze kończą się podpisaniem kontraktów. Jeśli natomiast chodzi o pozostałych braci, nic nie wiadomo na temat walki Krystiana, natomiast Mariusz powróci do klatki w grudniu i stoczy hitowy pojedynek z Mamedem Khalidovem.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Trener Pudzianowskiego zabrał głos! To koniec ich współpracy!? "Mam żal. Pewien rozdział się zamyka. Mógłby wygrać pas, teraz już go nie wygra"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.