UFC

Trylogia na UFC 286 zawiedzie oczekiwania? „Zrobi z tego festiwal zmuły…”

Leon Edwards już 18 marca stanie do pierwszej obrony pasa wagi półśredniej. Jego przeciwnikiem na UFC 286 będzie Kamaru Usman, po którym Anglik nie spodziewa się ekscytującego występu.

To było jedno z największych zaskoczeń nie tylko ubiegłego roku, lecz także w historii. Podczas sierpniowej gali UFC 278 „Nigeryjski Koszmar” po raz drugi w karierze zmierzył się z Leonem Edwardsem. Urodzony na Jamajce Anglik był co prawda na fali 10. pojedynków bez porażki, ale to starcie miało być tylko formalnością.

Kamaru Usman zdecydowanie przeważał, totalnie kontrolując pretendenta. Wychodząc do ostatniej odsłony „Rocky” usłyszał od narożnika, że musi skończyć mistrza, by wygrać. Na około minutę przed zakończeniem walki Leon posłał zabójcze kopnięcie, które położyło Nigeryjczyka spać.

Natychmiastowy rewanż był nieunikniony. „The Nigerian Nightmare” 18 marca zawita do jaskini lwa – londyńskiej O2 Areny, gdzie „Rocky” jeszcze nie przegrał. Ich trylogia zamknie kartę walk UFC 286, a Edwards nie spodziewa się po przeciwniku ekscytującego występu.

Sprawdź!  UFC 296: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja

W rozmowie z Arielem Helwanim w programie „The MMA Hour” Leon podał swoją predykcję na to, jak wyglądać będzie main event londyńskiego wydarzenia.

Co wyobrażam sobie, że zrobi inaczej? Pewnie położy większy nacisk na zapasy. Zrobi z tego festiwal zmuły, postara się w ten sposób odzyskać tytuł. Nie wydaje mi się, by chciał utrzymać tę walkę w stójce. Wcześniej mówił o boksowaniu z Canelo, ale chyba wybiłem mu to z głowy.

Jeśli podejdzie do tego pojedynku z takim samym nastawieniem, jak w sierpniu, to skończę to o wiele szybciej. Pamiętam, że jak walczyliśmy to czułem, że wcale nie jest taki dobry. Z jakiegoś powodu ciało nie chciało współpracować… Ale ten s***wiel wcale nie jest taki dobry. Będę gotowy na najlepszą wersję Usmana, przebyłem długą drogę, by znaleźć się w tym miejscu. Nie oddam tego od tak.

Kursy bukmacherskie na walkę Edwards vs. Usman

Wszystkie walki UFC 2856nie tylko obstawisz, lecz także obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Wielki rewanż potwierdzony! Nick Diaz vs. Robbie Lawler na UFC 266!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.