KSWUFC

Trener Okniński komentuje słowa szefa KSW! „Ile Gamrotowi robili kłopotów. Nie chcieli go zwolnić z kontraktu, a teraz szczere gratulacje”

Mateusz Gamrot ma za sobą kolejne ważne zwycięstwo. Podczas ostatniej gali UFC w Las Vegas na dystansie pięciu rund pokonał Armana Tsarukyana.

Dla Polaka był to już 5 pojedynek w organizacji UFC. Aktualnie ma na swoim koncie jedną porażkę i cztery zwycięstwa z rzędu. Za oceanem walczy od października 2020 roku.

Zanim jednak opuścił KSW, popadł w dotyczący kontraktu konflikt m.in. z szefem federacji Martinem Lewandowskim. Tak promotor mówił o zawodniku w rozmowie z portalem onet.pl

– Wszystko, co osiągnął Mateusz Gamrot, zawdzięcza nam. Płaciliśmy mu nie tylko za walki, ale i jego przeciwników, którzy byli odpowiedzią na jego ambicje. Stworzyliśmy długoterminowy plan na zbudowanie Gamrota i wywiązaliśmy się z niego co do joty. Po czym on osiągnął określony pułap i zaczął stawiać nam warunki, łącznie z tym, że mówi otwarcie o przejściu do UFC. My się nie chcemy na to zgodzić. Nie po to podlewasz drzewo, żeby dało owoc komuś innemu.

To jednak nie wszystko. W rozmowie z portalem mma.pl szef KSW nazwał Mateusz Gamrota nielojalnym dupkiem – Natomiast on się po prostu okazuje trochę takim nielojalnym dupkiem. Gościem, który… Ja się czuję oszukany przez niego.

Okniński komentuje zwycięstwo Gamrota

Po wygranej walce Mateusza Gamrota głos zabrał trener Mirosław Okniński, który za pośrednictwem Facebooka najpierw pogratulował zawodnikowi zwycięstwa oraz tego, że zdecydował się na pokonywanie kolejnych wyzwań i dlatego wybrał największą federację MMA na świecie.

Sprawdź!  Nate Diaz chce wyrwać się z UFC na walkę z Jakiem Paulem?! "Mam większe g***no do ogarnięcia."

– Brawo Mateusz Gamrot, że wybrałeś UFC mimo wielu utrudnień. Sport na najwyższym poziomie i duża kasa, dobre połączenie. W POLSCE NIE ZAROBIŁBYŚ NIGDY TYLE, CO W UFC.

– UFC.UFC .UFC .UFC TERAZ CZAS NA GALĘ W POLSCE.

W kolejnym wpisie skomentował także słowa Martina Lewandowskiego, który pogratulował Gamrotowi. Trener Okniński nie zapomniał o problemach, jakie promotorzy robili fighterowi i napisał:

– Ile Gamrotowi kłopotów robiło KSW. Nie chcieli go zwolnić z kontraktu, a teraz szczere gratulacje.

Sprawdź wywiady z trenerem Mirosławem Oknińskim:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.