FAME MMA

Tańcula i „Polak” spięli się na zapleczu! Kłótnia zawodników po Face 2 Face [WIDEO]

Po ostatnim programie Face to Face duże emocje nie opuściły Arkadiusza Tańculi i Adriana Polaka. Kłótnia panów przeniosła się na zaplecze.

FAME Friday Arena 2 obejrzysz wyłącznie w PPV

Po zaledwie kilku tygodniach przerwy Arkadiusz Tańcula na FAME Friday Arena 2 zaliczy kolejny, 11. już, pojedynek. Aktor i freak fighter ma dużą szansę na odniesienie kolejnej wygranej. Jego przeciwnikiem będzie dawno niewidziany w klatce Adrian Polański. Popularny „Polak”, czy też Rusek, jak nazywał go rywal, ostatnią walkę stoczył w listopadzie ubiegłego roku.

Między panami panuje wzajemna niechęć, co można było zobaczyć w wywiadach i na programach z ich udziałem. Nie inaczej było na mającym niedawno miejsce programie Face to Face… oraz po nim.

Podczas wywiadu Arka z kanałem Fansportu.pl „Polak” w pewnym momencie przeszedł przez kamerą, co nie wywołało większej reakcji. Później jednak zza obrazu słychać było śmiech Adrian, co już „uruchomiło” Tańculę. Całą sytuację obejrzeć możecie poniżej.

Zobacz inne wywiady przed FAME Friday Arena 2:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.