GROMDA

Tak wyglądał Henriksen po brutalnym nokaucie! Balboa zmasakrował twarz gwiazdy KOTS [FOTO]

GROMDA opublikowała fotorelację z piątkowej gali. Możemy zobaczyć, jak zawodnicy wyglądali po ciężkich nokautach w walkach na gołe pięści.

Podczas GROMDA 15 doszło do wielu fenomenalnych pojedynków. Jednym z najbardziej elektryzujących zestawień było starcie Bartłomieja Domalika z Simonem „The Savage” Henriksenem. Gwiazda KOTS została brutalnie zweryfikowana już w pierwszej rundzie.

„Balboa” powrócił na właściwe tory po porażce z „Don Diego” i zdeklasował duńskiego chuligana. Już po niecałej minucie „The Savage” leżał znokautowany. Po celnym prawym Domalika nie był w stanie podnieść się z desek.

Henriksen zalał się krwią i pomocy musieli udzielić mu medycy. Ciosy „Balboy” były na tyle silne, że Duńczykowi od razu zamknęło się lewe oko. Dodatkowo doszło do sporego rozcięcia, co można zobaczyć na zdjęciach opublikowanych przez federację.

GROMDA udostępniła fotorelację, aby pokazać, jak wyglądały twarze zawodników po brutalnych pojedynkach na gołe pięści:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.