KSW

Szpilka zabrał głos w sprawie kolejnej walki! Wiemy, kiedy ponownie zobaczymy go w klatce KSW

Artur Szpilka w ostatnim wywiadzie zabrał głos w spawie powrotu do klatki. Wiemy, kiedy ponownie zobaczymy byłego pięściarza w akcji.

„Szpila” w formule MMA stoczył trzy pojedynki i wszystkie zwyciężył przed czasem. Wygrał z Siergiejem Radczenko, Denisem Załęckim, a ostatnim razem z Mariuszem Pudzianowskim, którego znokautował podczas gali KSW: Colosseum 2.

Niestety ze względu na kontuzję już dwukrotnie musiał wycofywać się z zaplanowanym pojedynków. Na KSW 78 miał zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem, jednak ze względu na uraz kręgosłupa musiał przejść operację. Sytuacja powtórzyła się we wrześniu.

Szpilka planował zawalczyć pod koniec roku, a kibice liczyli, że dojdzie w końcu do starcia z Wrzoskiem. Niestety Artur musiał kolejny raz mieć operowany kręgosłup i aktualnie powoli wraca do treningów. W rozmowie z Andrzejem Kostyrą zdradził, kiedy ponownie wejdzie do klatki:

– Teraz robię siłę korekcyjną, jeśli chodzi o kręgosłup. Dopiero zacznę trenować. Tydzień temu miał pozwolenie na pierwszy bieg po operacji. Są jakieś plany. Nie ja jestem od tego, może pan zaprosi Martina i Maćka, oni coś więcej powiedzą. Na pewno mogę powiedzieć, że jestem już po rozmowach z nimi i mój powrót będzie w okolicach maja/czerwca.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.