Clout MMA

Szpilka mocno o Denisie! Komentuje jego słowa na temat walki z Kubiszynem

Artur Szpilka nie zostawił suchej nitki na Denisie Załęckim. Skomentował to, jak „Bad Boy” wypowiedział się na temat walki z mistrzem GROMDY.

„Szpila” i Załęcki są mocno skonfliktowani od czasu walki w organizacji High League. Pomiędzy nimi padło wiele ostrych słów, a Denis stwierdził nawet, że gdyby doszło do rewanżu, to brutalnym nokautem zakończyłby karierę byłego pięściarza.

Zawodnik Clout MMA ma za sobą serię czterech porażek, jednak mimo to przed każdą kolejną walką zapowiada formę życia i pewne zwycięstwo. Zapytany o Mateusza Kubiszyna, stwierdził, że pokonałby go w starciu na gołe pięści, gdyby obowiązywały konkretne zasady:

Jak ustalimy trzy rundy to go rozj***. Dalej już mógłbym na ten moment nie mieć siły. Ale za pół roku jak najbardziej.

Słowa te skomentował Artur Szpilka, który w rozmowie dla kanału Koloseum przyznał, że Załęcki w walce na gołe pięści nie miałby najmniejszych szans z niepokonanym zawodnikiem GROMDY:

– Nie ma gadki o nim. On jest odklejony od rzeczywistości, takich ludzi, takich idiotów powinno się blokować. Widziałem, „Don Diego” wstawił, że Denis by z nim wygrał na jego zasadach. Na jedynych zasadach na jakich może wygrać z „Don Diego”, to takich, że „Don Diego” nie może zadawać ciosów i nie może się ruszać. To jest jedyna walka, jaka on może wygrać.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.