KSW

Szpilka czy Wrzosek? Sarara wskazuje faworyta w walce na KSW 94

Tomasz Sarara wytypował długo wyczekiwany pojedynek Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Wskazał, który z zawodnikiem będzie miał przewagę.

Do emocjonującego starcia dojdzie podczas KSW 94 w maju. Panowie mieli zmierzyć się już kilkukrotnie, ale ze względu na kontuzje „Szpili” walka musiała być przekładana. Pojedynek ten oraz pozostałe starcia gali obstawisz u bukmachera Fortuna.

Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 2.79Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.44Fortuna

Sarara typuje walkę

O pojedynek w ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL zapytany został Tomasz Sarara, który miał okazję sparować ze Szpilką i walczyć z Wrzoskiem. Podobnie jak Jan Błchowicz przyznał, że Artur bije naprawdę mocno, ale ze względu na kopnięcia przewagę ma reprezentant Uniq Fight Club.

Sprawdź!  Szpilka o walce z Pudzianowskim: "Z Materlą miał więcej szczęścia. Jak mnie trafi albo ja jego, to..."

Co ciekawe, Sarara pomoże „Szpili” w przygotowaniach i będzie jego sparingpartnerem, więc sam sprawdzi, czy pięściarz opanował kopnięcia oraz obronę przed nimi:

– Uważam, że zawsze kickboxer ma przewagę nad bokserem. Kiedy dochodzą kopnięcia, to cała sytuacja się zmienia. Oczywiście Artur od jakiegoś czasu próbuje to opanować, pytanie, czy jest w stanie to nadrobić. Prosił mnie, żebym mu pomógł w przygotowaniach, więc sam będę miał okazję się przekonać, na ile to opanował. Ale Arek ma przewagę.

– Wiem, jak jeden i drugi bije. Artur bije dużo mocniej, ale nie wierzę, że nauczy się kopać, chociaż w 1/10 jak ja czy Arek. Pytanie, czy będzie umiał sobie z kopnięciami poradzić. Dla mnie zawsze kickboxer ma przewagę nad bokserem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.