KSW

Szpilka czy Wrzosek? Sarara wskazuje faworyta w walce na KSW 94

Tomasz Sarara wytypował długo wyczekiwany pojedynek Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Wskazał, który z zawodnikiem będzie miał przewagę.

Do emocjonującego starcia dojdzie podczas KSW 94 w maju. Panowie mieli zmierzyć się już kilkukrotnie, ale ze względu na kontuzje „Szpili” walka musiała być przekładana. Pojedynek ten oraz pozostałe starcia gali obstawisz u bukmachera Fortuna.

Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na KSW 94

TYPKURSYBUKMACHER
Artur Szpilka 2.79Fortuna
Arkadiusz Wrzosek1.44Fortuna

Sarara typuje walkę

O pojedynek w ostatnim wywiadzie dla InTheCagePL zapytany został Tomasz Sarara, który miał okazję sparować ze Szpilką i walczyć z Wrzoskiem. Podobnie jak Jan Błchowicz przyznał, że Artur bije naprawdę mocno, ale ze względu na kopnięcia przewagę ma reprezentant Uniq Fight Club.

Sprawdź!  (VIDEO) Co za debiut Briana Hooia! Michał Pietrzak skończony w pierwszej rundzie!

Co ciekawe, Sarara pomoże „Szpili” w przygotowaniach i będzie jego sparingpartnerem, więc sam sprawdzi, czy pięściarz opanował kopnięcia oraz obronę przed nimi:

– Uważam, że zawsze kickboxer ma przewagę nad bokserem. Kiedy dochodzą kopnięcia, to cała sytuacja się zmienia. Oczywiście Artur od jakiegoś czasu próbuje to opanować, pytanie, czy jest w stanie to nadrobić. Prosił mnie, żebym mu pomógł w przygotowaniach, więc sam będę miał okazję się przekonać, na ile to opanował. Ale Arek ma przewagę.

– Wiem, jak jeden i drugi bije. Artur bije dużo mocniej, ale nie wierzę, że nauczy się kopać, chociaż w 1/10 jak ja czy Arek. Pytanie, czy będzie umiał sobie z kopnięciami poradzić. Dla mnie zawsze kickboxer ma przewagę nad bokserem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.