KSW

Szef KSW o powrocie Różala: „Ktoś, kto zrobił tyle dla fanów, zasługuje na to, by go pożegnać i…”

Szef organizacji KSW zabrał głos w sprawie powrotu Marcina Różalskiego, który niedawno zapowiedział, że ponownie zobaczymy go w akcji.

Ostatni raz „Różal” pojedynek w KSW stoczył jeszcze w 2017 roku. Później walczył jeszcze w kick-boxingu oraz na gołe pięści. Kibice czekają jednak na jego powrót do MMA, o którym zrobiło się głośno w ostatnim czasie, po tym, jak spotkał się z Maciejem Kawulskim w siedzibie KSW.

– Już niebawem Dziadki będą się gimnastykować, dobrzy Ludzie będą kibicować, a ci, co nie lubią kąsać i czekać na chwilę słabości i potknięcie, więc wszystko jak należy – zapowiedział na Instagramie pod zdjęciem z szefem największej polskiej organizacji.

Następnie w rozmowie z myMMApl potwierdził, że spotkanie dotyczyło kolejnego pojedynku. Wyjaśnił jednak, że nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale gdy dojdzie do walki, chce ją skończyć szybkim nokautem, jak miało to miejsce w przypadku starcia z Fernando Rodriguesem Jr.

Szef KSW o powrocie „Różala”

Głos w sprawie powrotu Różalskiego zabrał Maciej Kawulski, który rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Wyjaśnił, że fighter zasługuje na pożegnanie i gdyby miał powrócić, byłby to raczej ostatni pojedynek w jego zawodowej karierze MMA:

Sprawdź!  Materla i Pudzianowski o walce na KSW 70: "Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że..."

– Jest perspektywa do tego, żeby zrobić, chyba już żadna tajemnica, że jeżeli już by do tej walki doszło, to byłaby… Oczywiście, niech się wypowiada Marcin, bo to jest jego kariera, jego życie, ale raczej mówilibyśmy już o walce pożegnalnej.

– Uważam, że ktoś, kto zrobił tyle dla KSW, dla fanów, dla emocji, ktoś, kto tyle razy podniósł wielotysięczne tłumy na halach na nogi, zasługuje na to, by go pożegnać i żeby dać mu walkę w miejscu, w którym jako zawodnik MMA się urodził i spędził całe życie, czyli w federacji KSW.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.