KSW

Szef KSW o pomyśle Mameda na walkę w boksie! „Sam odpalił te wrotki. Okazało się, że…”

Wszystko wskazuje na to, że niedługo możemy zobaczyć walkę Mameda Khalidova w formule bokserskiej. Nie wykluczone, że zmierzy się z byłym mistrzem świata.

Niespodziewanie zawodnik KSW oświadczył, że chce spróbować swoich sił w starciu bokserskim. Gotowość do walki zgłosił m.in. Jan Błachowicz czy Borys Mańkowski. Pojawił się także temat Tomasza Adamka i jak się okazuje, trwają już w tej sprawie rozmowy.

„Góral” zdradził nawet w rozmowie z Koloseum, że Mateusz Borek w jego imieniu prowadzi negocjacje dotyczące pojedynku z Mamedem Khalidovem:

– Czy ta walka dojdzie do skutku? Musimy poczekać. Z Mateuszem Borkiem rozmawiałem nawet dzisiaj, czekam na jakieś informacje… nie mogę nic powiedzieć do przodu, bo sam nie wiem. Ale w normalnych rękawicach bokserskich. W żadnych do MMA. Zacząłem karierę jako pięściarz i tak zakończę. Jeżeli będzie wszystko dograne, Mateusz Borek dopracuje szczegóły, to mogę się przygotować i powalczyć. Nie mam jeszcze 50, także musimy poczekać…

O całą sytuację zapytany został sam szef organizacji KSW Martin Lewandowski. Jak wiadomo, kontrakt Mameda nie zabrania walki dla innej federacji i ewentualne zestawienie dwóch polskich legend nie będzie blokowane przez włodarzy.

Sprawdź!  Mamed Khalidov nie wytrzymał! Musiał przerwać wywiad [WIDEO]

Promotor nie ukrywa jednak zaskoczenia tym, że Khalidov w żaden sposób nie skonsultował swojej decyzji przed jej ogłoszeniem w social mediach:

Mogę powiedzieć tutaj, że nie było żadnej konsultacji i sam odpalił te wrotki. Powiem szczerze, że nie jestem jakoś specjalnie przygotowany do odpowiedzi na to pytanie, bo jeszcze nie dzwoniłem do Mameda. Tylko w biurze zorientowałem się, czy ktoś coś wie. Okazało się, że nikt nic nie wie, więc myślę, że wszystkich postawił tak trochę pod ścianą – przyznał w rozmowie z Andrzejem Kostyrą.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.