KSW

Szef KSW doprowadzi do hitowego rewanżu!? „Niech Soldić reprezentuje ONE, a Mamed KSW”

Szef federacji KSW wpadł na ciekawy pomysł i postanowił się nim podzielić ze światem. Chodzi o rewanżowe starcie Mameda Khalidova z Roberto Soldiciem.

Zawodnicy po raz pierwszy zmierzyli się z w grudniu 2021 roku, a stawką był mistrzowski tytuł wagi średniej. Być może zobaczylibyśmy inne rozstrzygnięcie, gdyby w drugiej rundzie Mamed nie poszedł na wymiany z wyjątkowo niebezpiecznym „RoboCopem”.

Soldić trafił rywala potężnym lewym sierpowym. Mamed nie tylko zaliczył pierwszy ciężki nokaut w życiu, ale też doznał bardzo poważnej kontuzji. Po walce musiał przejść kilkugodzinną operację i powrócił do klatki dopiero po rocznej przerwie.

Szef KSW o hitowym rewanżu

Miało dojść do rewanżu, którego niestety nigdy nie zobaczyliśmy. Soldić postanowił zmienić organizację i podpisał kontrakt z One Championship. Zarówno Mamed Khalidov, jak i Martin Lewandowski nadal chcieliby doprowadzić do drugiej walki z „RoboCopem”.

W ostatnim wywiadzie na kanale „Klatka po klatce” szef KSW zdradził, że ma pewien pomysł i byłby otwarty na zorganizowanie pojedynku pomiędzy zawodnikami dwóch federacji:

– Gdyby jeszcze Roberto, nie życzę mu tego, ale jak się jego drogi z One rozejdą, to bardzo bym chciał doprowadzić do tego rewanżu, bo Roberto Soldic obiecał to Mamedowi. Akurat od początku ja prowadziłem negocjacje i rozmowy z Roberto, więc jestem tutaj w stanie powiedzieć państwu tak deklaratywnie: taka była historia.

– Powiem szczerze, że wrócił mi ten pomysł teraz, po tej walce z Pudzianem, że jeżeli udałoby mi się dogadać z Chatrim, szefem One, to może udałoby się zestawić taką galę, gdzie dwóch mistrzów byśmy wystawili.

Niech nawet Roberto reprezentuje One. Mamed będzie reprezentował KSW. Czy to u nas, czy u nich możemy coś takiego wymyślić. Albo jakąś taką wspólną kooperację. Nie gadałem jeszcze… Naprawdę, mówię, to jest pomysł z dzisiejszego poranka. Przy porannej kawie.

Źródło: YouTube/Klatka po klatce

Sprawdź!  Szybki nokaut na otwarcie KSW Epic! Kacprzak demoluje Brysza! [WIDEO]

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.