Clout MMA

Scarface ponownie trafi za kraty! Zabrał głos przed powrotem do Polski

Paweł Bomba w ostatnim wywiadzie zdradził, że wraca do Polski, co wiąże się z tym, iż trafi ponownie za kraty, żeby odbyć resztę wyroku.

„Scarface” dotychczas stoczył trzy pojedynki. Dwa pierwsze starcia przegrał przez nokaut, po czym skazywany na pewną porażkę sprawił dużą niespodziankę i zdominował Mateusza Murańskiego. Jego kariera freakowa została jednak przerwana po tym, jak trafił za kraty w lutym tego roku.

W maju wyszedł na wolność ze względów na problemy zdrowotne. Miał zawalczyć na gali Clout MMA 1, jednak ostatecznie do starcia nie doszło, a freak fighter wyjechał z Polski. Niedługo później poinformował, że znajduje się w Dubaju, do którego poleciał ze względu na dobrą opiekę medyczną.

Teraz w ostatnim wywiadzie dla Antyfakty wyjaśnił, że wraca do Polski. Zapytany o pobyt za kratami i potencjalne dodatkowe konsekwencje, wytłumaczył, iż nie miał zakazu opuszczania kraju. Kiedy jednak wyleci z powrotem do ojczyzny, na lotnisku będzie już czekała policja.

Wyleciałem z Polski, nie miałem zakazu opuszczania kraju. Pojechałem się wyleczyć i wyleczyłem, wracam. Odwiozą mnie z lotniska. Będą na tyle wspaniali, że przyjadą po mnie sami. Będę miał darmowy transport.

„Scarface” ma jeszcze do odbycia 1,5-roczny wyrok. Zapowiada, że po wyjściu na wolność ponownie zobaczymy go we freak fightach. W ostatnich dniach głośno zrobiło się na temat jego potencjalnego starcia z „Boxdelem”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.