Clout MMA

Sarara o konfrontacji z Don Diego! Wyjaśnił, dlaczego nie doszło do hitowej walki!

Tomasz Sarara w najnowszym wywiadzie zdradził szczegóły przejścia do nowej organizacji oraz zabrał głos w sprawie niedoszłej walki z Mateuszem Kubiszynem.

Były kickboxer w rozmowie z fansportu.pl zdradził, że sam poprosił KSW o rozwiązanie kontraktu i dogadał się z Martinem Lewandowskim, aby otworzyć sobie drogę do freak fightów. Sarara miał zawalczyć z Michałem Pasternakiem w High League, jednak organizacja zawiesiła działalność.

Sarara o walce z „Don Diego”

W jej miejsce powstało Clout MMA, do którego dołączył zawodnik. Jego pierwszym rywalem będzie dobrze znany polskim kibicom Jay Silva, który także bił się w KSW i ma za sobą głośną trylogię z Michałem Materlą oraz starcie z Mariuszem Pudzianowskim.

Sarara zdradził, jak z jego perspektywy wyglądało zawieszenie High League oraz zamiana organizacja. Wypowiedział się też na temat zestawienie z Mateuszem Kubiszynem. Wyjaśnił, że bez wątpienia byłoby to hitowe starcie, ale ostatecznie do niego nie doszło, a sami fighterzy nie mieli na to wpływu:

– Do mnie też tego typu propozycja dotarła i uważam, że byłby to szał. Możemy żałować, że tego nie będzie. To nie ja wymiksowałem się z tej walki i obstawiam, że Mateusz też nie, tylko tam były jakieś czynniki zewnętrzne. Mam jakieś informacje, ale żadna nie jest w 100 procentach potwierdzona.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.