KSW

Tomasz Sarara nie ma wątpliwości! Typuje walkę Mamed vs Pudzianowski: „Na pewno będzie wiedział co robić. 9 na 10 wygrywa…”

Tomasz Sarara jako jeden z pierwszych wskazał wyraźnego faworyta w walce legend. Dotychczas osób ze środowiska MMA nie była w stanie wytypować tego pojedynku.

Już w grudniu na gali KSW 77 dojdzie do głośnego pojedynku pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim. Dla byłego strongmana będzie to już druga taka walka, gdyż w ostatnim starciu zmierzył się z Michałem Materlą.

Duża część środowiska sportów walki skazywała „Pudzillę” na porażkę, jednak ten brutalnie znokautował „Cipao” już w pierwszej odsłonie. Kibice spodziewają się, że tym razem walka będzie wyglądać podobnie.

Tomasz Sarara wskazał faworyta

Głos w sprawie pojedynku legend zabrali już m.in. Łukasz Jurkowski czy Mateusz Borek. Żaden z nich nie wskazał jednak faworyta. Uznali, że jest to walka 50/50 i każdy z zawodników ma swoje atuty. Inaczej uważa jednak Tomasz Sarara.

Po gali The War 4 udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu, w którym jako wielkiego faworyta wskazał znacznie bardziej doświadczonego byłego mistrza KSW. Jest przekonany, że Mamed wypełni gameplan i pokona Pudzianowskiego.

– Mamed Khaldov. Team Mamed, poprzednim razem byłem team Materla, mimo że nie udało się wygrać. Tym razem myślę, że Mamed, ale Mariusz jest turbo zagrożeniem, co udowodnił już w walce, o której wspomniałem. Mamed przede wszystkim musi dobrać dobrą strategię.

Nie wolno się kopać z koniem, jeszcze tego by brakowało. Ale Mariusza wystarczy w bardzo łatwy sposób ograć, zmęczył i dopiero później się za niego wziąć. Mamed na pewno będzie wiedział, co robić. Na tyle wykona strategię, że okaże się skuteczna.

Został również zapytany o to, czy jego zdaniem Mamed, pójdzie po obalenia i będzie chciał sprowadzić walkę do już na początku starcia:

Sprawdź!  Pudzianowski zabrał głos po znokautowaniu Materli! UCISZA NIEDOWIARKÓW! "Mówili, że nadaje się do tarcia marchewki"

– Myślę, że nie. Chyba w ogóle nie będzie tego robił. Jeżeli mówimy o tych założeniach strategicznych, to by było totalnym nonsensem i tego się nie spodziewamy od tak doświadczonego zawodnika. (…) Podobnie, jak z Michałem, 9 na 10 wygrywa Mamed, czyli 90 do 10 procent.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.