KSW

Sarara mocno o zachowaniu rywala: „Ktoś mu może powiedział, że przyjechał na freak fighty. Robi z siebie zwykłego id*otę”

Przed nami gala KSW 81, podczas której do klatki powróci Tomasz Sarara i stoczy swój trzeci pojedynek w największej polskiej organizacji MMA.

Sarara ma za sobą zwycięstwo z Filipem Bradariciem oraz porażkę w starciu z Arkadiuszem Wrzoskiem. Teraz zmierzy się z kolejnym kickboxerem Errolem Zimmermanem, który w ostatnim starciu przed czasem rozbił byłego mistrz Marcina Różalskiego.

Sarara mocno o zachowaniu rywala

Zimmerman to doświadczony stójkowicz, który w kickboxingu stoczył 113 pojedynków. Sarara nie ukrywa, że „Bonecrusher” to jeden z jego ulubionych zawodników, jednak przez ostatnie dni sporo stracił w oczach Polaka.

Między innymi Zimmerman wbił szpilkę w rywala najpierw w zapowiedzi pojedynku, a następnie w wywiadach. Podczas face-to-face próbował również podgrzać atmosferę. Jak się okazuje, poza kulisami zachowuje się całkiem inaczej i podszedł nawet do Sarary po wspólne zdjęcie.

Polak w ostatnim wywiadzie dla kanału Klatka po klatce skrytykował postawę swojego przeciwnika i powiedział:

– Ciężko tego Errola rozszyfrować. Zanim jeszcze zostaliśmy wywołani na ważenie, to sam do mnie podszedł, poprosił o wspólne zdjęcie, pośmialiśmy się. Może ktoś go nie doinformował, w Polsce nie jest tak, że musi być show. Może ktoś mu powiedział, że przyjechał na freak fighty, że trzeba robić sztuczne dymy na siłę. Nie sądzę, żeby tak się zachowywał, a robi z siebie zwykłego idiotę.

Kursy bukmacherskie na walkę Tomasz Sarara vs Errol Zimmerman

Całą galę KSW 81 obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Sprawdź!  Doping i narkotyki w organizmie byłego mistrza KSW! Został ukarany za stosowanie nielegalnych środków!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę KSW 81!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.