GROMDA

ROMUŚ z GROMDY: Polski patriota, obrona granicy i walki na gołe pięści [WIDEO]

Na kanale organizacji GROMDA w serwisie YouTube pojawiło się wideo przybliżające sylwetkę kolejnego z bijoków. Jest nim Denis „ROMUŚ” Romek.

Już na początku września czeka nas kolejny Krwawy Piątek. Podczas GROMDA 22 kontynuowany będzie format, który przy okazji ostatniej gali wzbudził spore zainteresowanie. Wówczas byliśmy świadkami pojedynków ekip Polaków z reprezentantami Niemiec oraz Black Power.

Gala GROMDA 22: ULICZNE IGRZYSKA będzie transmitowana NA ŻYWO w PPV na GROMDA.tv. Limitowana pula biletów dostępna jest w serwisie eBilet.

ROMUŚ: Polski patriota, grupy kibicowskie, więzienie

Na kanale YouTube organizacji GROMDA pojawiło się nowe nagranie, przybliżające sylwetkę jednego z bijoków. Bohaterem wideo jest Denis Romek, czyli „Romuś”, o którym głośno zrobiło się w ostatnich tygodniach. Zawodnik był bowiem tym, który wypowiadał się w słynnym już filmiku z granicy.

GROMDA to nie siorbacze kożuchów czy banda miękkich ananasków. Bez fraj*rskich akcji. Jeden na jednego. Bez wałków sędziowskich i robienia ludzi w ch*ja. Bez przywilejów i poklepywania po pleckach. Walki na gołe pięści i ostra jazda do końca.

Sprawdź!  "Scarface" zmiażdżył "Bad Johna"! Dominacja w pierwszej rundzie!

Czas sprowadzić najtwardszych zakapiorów z najbardziej hardcorowych polskich dzielnic. Legendy osiedli, hardych uliczników i ekipę najlepszych chuliganów. Uliczne igrzyska niczym starożytne koloseum, leśne ustawki czy dzielnicowe solówy lat 90-tych.

Czas na powrót czarnej bestii KOFI KINGa, który już zaciera czarne łapki aby uwalić kolejnego polskiego bijoka. Afrykański imperator oraz KING KONG z brytyjskich wysp kontra charakterny i honorowy polski bijok o biało-czerwonym serduchu.

Najlepsza federacja walk na gołe pięści. Elitarny klub dżentelmenów GROMDA. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach niepodrabialnych wojowników.

Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry!

Brutalne i krwawe starcia współczesnych wojowników! Czas poznać kto jest największym sk*rwielem w tej grze. Kto ma charakter, jaja ze stali i trochę szczęścia. GROMDA: Nie ma miękkiej gry.

Źródło: Informacja prasowa.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.