KSW

Pudzianowski wyjaśnia sytuację z ważenia: „Jest jeszcze młody, uczy się. W MMA to jeszcze żółtodziób”

Mariusz Pudzianowski zabrał głos po ceremonii ważenia przed galą KSW Colosseum 2. Wyjaśnił, dlaczego dał rywalowi w prezencie butelkę z mlekiem.

Galę KSW na Stadionie Narodowym obejrzysz wyłącznie tutaj. Rejestracja w Viaplay zajmuje dosłownie minutę, a z subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Łącznie na karcie aż 11 emocjonujących pojedynków w tym hitowe starcia: Artur Szpilka vs Mariusz Pudzianowski, Mamed Khalidov vs Scott Askham, czy Michał Materla vs Radosław Paczuski. Do klatki KSW powrócą również Marian Ziółkowski i Arkadiusz Wrzosek. W debiucie natomiast zobaczymy Patryka „Glebę” Tołkaczewskiego, który zmierzy się z Krzysztofem Głowackim! Tego wydarzenia nie można przegapić.

Oglądaj KSW XTB Colosseum 2 na żywo – kliknij

Pudzianowski o sytuacji z ważenia

Po ważeniu i face-to-face „Dominator” przekazał Arturowi Szpilce butelkę z mlekiem i powiedział – Artur, ja mam tu coś takiego dla ciebie, jesteś młody w MMA… Wczoraj był dzień dziecka, proszę bardzo.

„Szpila” zareagował na to takimi słowami – A dziękuję, dziękuję bardzo… Żeby się potem nie okazało, że ten dzieciak wsadzi ci to do buzi! – po czym jego odpowiedź wywołała wrzawę wśród kibiców.

Sprawdź!  Oglądaj walkę Adamek vs Mamed ZA DARMO! Super promo na XTB KSW Epic!

Pudzianowski został zapytany o całą sytuację w rozmowie z dziennikarzami. Wyjaśnił, że Szpilka dopiero wchodzi do MMA i jeszcze musi wiele się nauczyć, jeśli chodzi o mieszane sztuki walki:

– Jeszcze jesteś młody w tym MMA, uczysz się. Ja jestem już 14 lat. Skoro młody jesteś, wczoraj był dzień dziecka, to troszeczkę mleka trzeba się napić. Jeszcze jesteś żółtodziób. Ja oczywiście też parę razy oberwałem w tym MMA. Waga ciężka jest nieprzewidywalna. W wadze ciężkiej wszystko zdarzyć się może. Chwila nieuwagi i mogą być dechy. Tutaj nie można nikogo lekceważyć.

Kursy bukmacherskie na KSW Colosseum 2

Wszystkie gale KSW obstawić możesz u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka!

Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY i obstaw galę XTB KSW Colosseum 2!

Sprawdź!  Wrzosek komentuje sparing Szpilka vs Mamed! Wytypował walkę z Pudzianowskim: "Jak go wywrócił, to wyglądało, jakby..."

Bonus w eFortuna.pl to między innymi 20 zł za samo otwarcie konta! Jeśli chcesz wytypować galę XTB KSW Colosseum 2 – kliknij tutaj. Rejestracja zajmuje dosłownie 30 sekund. Na starcie czekają na Ciebie

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.