KSW

Pudzianowski rusza z przygotowaniami do walki!? Zabrał głos po spotkaniu z szefem KSW

Mariusz Pudzianowski jeszcze w tym roku stoczy kolejny pojedynek? Były strongman spotkał się z szefem organizacji KSW i niedługo ma wrócić na salę treningową.

„Dominator” aktualnie nie jest w najlepszej sytuacji. W maju ubiegłego roku odniósł największe zwycięstwo w karierze, nokautując Michała Materlę, jednak zaliczył po tym dwa słabe występy. Najpierw przegrał z Mamedem Khalidovem w pierwszej rundzie, nie stawiając przy tym niemal żadnego oporu.

Następnie zmierzył się z Arturem Szpilką i nie potrafił wykorzystać dosiadu, w którym znajdował się przez blisko 5 minut. W drugiej odsłonie poszedł na wymiany i został znokautowany przez byłego pięściarza.

Szef KSW niedawno pytany o przyszłość Pudzianowskiego przyznał, że najpierw musi porozmawiać z zawodnikiem. Jak się okazuje, panowie są już po spotkaniu. Martin Lewandowski opublikował na swoich social mediach taki wpis:

– Pogadane o walkach, przeciwnikach, kasie, środowisku MMA, rewanżach, treningach, dobrym jedzeniu i rolnictwie.

A w komentarzu Pudzianowski dodał:

– No to prezes jedziemy dalej! Kolano prawie sprawne no to wiooo na sale.

Najprawdopodobniej zobaczymy Pudzianowskiego ponownie w akcji w grudniu. Pod koniec roku KSW tradycyjnie organizuje wydarzenia w Gliwicach, gdzie walczą największe gwiazdy federacji. Planowano m.in. starcie Artura Szpilki, jednak ten musiał przejść kolejną operację.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.