KSW

Pudzianowski odpowiada na komentarze po przegranej z Mamedem: „Tylko głupi nie odklepuje. Lepiej odklepać niż oberwać za dużo”

Mariusz Pudzianowski zabrał głos po ostatniej porażce i odpowiedział na krytyczne komentarze, jakie zalały social media po KSW 77.

Były strongman już w czerwcu powróci na Stadion Narodowy, gdzie stoczy pojedynek z Arturem Szpilką. Przy okazji ostatniego wywiadu z dziennikarzami powrócił do porażki, jaką poniósł w grudniu ubiegłego roku i skomentował odklepanie po ciosach Mameda Khalidova.

Mariusz Pudzianowski o porażce z Mamedem Khalidovem

„Dominator” nie ukrywa, że nie był to jego dzień, mimo świetnej formy fizycznej. Sam określił swoją porażkę mianem „żenującej” i wyjaśnił, że odklepał, gdyż życie nie kończy się na sporcie. W odpowiedzi na krytyczne komentarze ze strony Internautów, podkreślił że zdrowie jest bardzo ważne oraz nie uważa poddania za ujmę:

– To jest tylko gadanie ludzi, którzy siedzą na fotelach. Ktoś, kto troszeczkę ma pojęcie o trenowaniu, wie co to znaczy. Czasami lepiej odklepać niż oberwać za dużo, dlatego, że jeszcze coś dalej jest. Czy to była ujma dla Mameda, że Narkun go poddał i odklepał? Nie była ujma i ja nie uważam go za jakiegoś zawodnika słabego. Głupi tylko nie odklepuje. Trzeba pamiętać, że jest jeszcze życie po sporcie. Sport to jest tylko epizod w życiu.

Sprawdź wywiady z zawodnikami, którzy zawalczą na Stadionie Narodowym:

Sprawdź!  Szpilka wskazuje faworyta main eventu KSW 70: "To debiut Materli w kategorii ciężkiej"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.