KSW

Pudzian w drodze do Berlina! Zawodnik KSW jedzie wspierać reprezentację [VIDEO]

Mariusz Pudzianowski bacznie obserwuje poczynania Polaków na Euro 2024. Dziś udał się też do stolicy Niemiec, by z bliska dopingować Biało-Czerwonych w spotkaniu z Austrią.

Popularny „Pudzian” jest już w drodze do Berlina, gdzie dziś o 18:00 odbędzie się mecz Polska – Austria. To kluczowe spotkanie dla naszej reprezentacji podczas Euro 2024, gdyż zwycięstwo może zapewnić Biało-Czerwonym 3. miejsce w grupie D.

400 PLN za JEDNĄ bramkę Polski

Z okazji meczu Polska – Austria bukmacher Fortuna przygotował wyjątkową ofertę. Możesz zgarnąć aż 400 złotych za jednego gola Biało-Czerwonych! Wystarczy, że założysz nowe konto i wpłacisz pierwszy depozyt 30 zł. Następnie obstaw za co najmniej 2 PLN kupon SOLO na gola Polski. Poniżej znajdziesz wyjaśnienie wszystkich kroków:

1️⃣  Załóż konto w Fortunie – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego!
2️⃣ Wpłać depozyt minimum 30 zł.
3️⃣ Postaw pierwszy kupon na to, że Polska zdobędzie gola za co najmniej 2 PLN! Jeśli nasi reprezentanci strzelą bramkę, na twoje konto trafi 400 złotych, które od razu będziesz mógł wypłacić.

Sprawdź!  [WIDEO] Borys Borkowski przegrywa przez fatalną kontuzję ręki na KSW 62

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta. Aby odebrać 400 PLN musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Pudzian w drodze na mecz Polska – Austria

Mariusz Pudzianowski przed kilkoma dniami komentował grę Polaków w social mediach. Były strongman postanowił osobiście udać się na mecz z Austrią. Co więcej, „Pudzian” udał się do Berlina pociągiem, czym zaskoczył wielu kibiców.

Na warszawskim Dworcu Centralnym zawodnik KSW pojawił się w reprezentacyjnej koszulce z numerem 9 i swoim hasłem „POLSKA GUUUROM”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.