MMAUFC

Przyznano bonusy po gali UFC 259

Jak zawsze, bezpośrednio po swoich wydarzeniach, organizacja UFC przyznała bonusy pieniężne w wysokości 50.000 $ dla zawodników, którzy ubiegłej nocy zaprezentowali się najlepiej. Co ciekawe, tym razem dodatkową bonifikatą pieniężną nie został nagrodzony żaden z bohaterów karty głównej. Poniżej pełna lista nagrodzonych.

Walka wieczoru: Keneddy Nzechukwu vs. Carlos Ulberg

Ulberg rozpoczął to starcie wysokim kopnięciem, które celnie trafiło w głowę Nzechukwu. Kennedy przetrwał jednak ciężkie chwile i odwrócił walkę na swoją korzyść nokautując Ulberga w drugiej rundzie pojedynku. Mimo, że Ulberg nie wygrał tego pojedynku, to za niesamowitą postawę razem z Nzechukwu został nagrodzony dodatkowym bonusem.

Występ wieczoru: Kai Kara-France

Bliźniacza sytuacja jak w wyżej opisanym pojedynku. Kara-France przetrwał nawałnicę Bontorina, który agresywnie rozpoczął to starcie. Bontorin nie zdołał poddać swojego rywala, za co ten odpłacił się mu nokautem na zakończenie rundy pierwszej. Bardzo dobry występ Kai Kary-France’a.

Występ wieczoru: Uros Medic

Latające kolano i lawina ciosów, którymi Medic zasypał Cruza zapewniły mu dodatkowe 50.000 $ na koncie. Trudno się nie zgodzić, Medic zrobił to kapitalnie i nie potrzebował dużo czasu, by skończyć swojego oponenta.

Sprawdź!  McGregor twierdzi, że wchodził do klatki z kontuzją: "Byłem kontuzjowany, podchodząc do tej walki! Zapytajcie Danę White’a, UFC, głównego lekarza"

Źródło: mmaweekly.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *