UFC

Przez Gamrota Masvidal nie zawalczył z Edwardsem? Polak przeprosił po ostatniej wygranej: „Była taka sytuacja w ATT, że tak samo pękły żebra”

Mateusz Gamrot wyeliminował Jorge Masvidala ze starcia z Leonem Edwardsem? Po swojej ostatniej wygranej przeprosił klubowego kolegę.

„Gamer” w ostatnim pojedynku zmierzył się z Diego Ferreirą i po raz kolejny zakończył starcie przed czasem. Tym razem w drugiej odsłonie trafił mocnym kolanem w żebra Brazylijczyka. Rywal najpierw werbalnie poddał walkę, jednak zanim sędzia zareagował, Gamrot zdążył przejść do duszenia.

W ostatnim programie Oktagon Live Polak zdradził, że kopnięcie, którym skończył rywala to technika stosowana przez jego klubowego kolegę Michała Pietrzaka.

Byłem generalnie zdziwiony, bo w sumie dziwaczne skończenie walki, ale sama technika nie była przypadkowa. Zaczęło się to od Michała Pietrzaka z Czerwonego Smoka. I on ma takie niekonwencjonalne numery w wielu różnych sytuacjach, w stójce, w parterze, w zapasach.

– Jest klamra i każdy naturalnie bije na uda, a nagle on nienaturalnie bije ci pod żebra, na żebra, pod nery z tyłu. I nagle mówisz: „Kur*a, Pietrzuś, boli, nie rób tak!”. Ale zaczynasz się zastanawiać i no na walce dozwolone, więc ok, możesz.

– I była też sytuacja w ATT, że tak się też stało, pękły żebra. I tutaj w walce też pękły od razu, gość nie był przygotowany na to kompletnie.

Kibice dopytywali, komu pękły żebra podczas treningu. Gamrot jednak nie chciał zdradzić, o jakiego zawodnika chodzi – Tak, jak mówiłem wcześniej, to, co było na sali, zostaje na sali. W kuluarach prywatnie chętnie mogę powiedzieć, ale nie chcę tego robić publicznie, bo dobrze wiemy, jak to bywa, więc…

Wszystko wskazuje jednak na to, że Gamrot doprowadził do kontuzji Jorge Masvidala, przez którą ten musiał wycofać się z walki z Leonem Edwardsem. Brytyjczyk wówczas w ostrych słowach skomentował całą sytuację, co nie spodobało się Polakowi i stanął w obronie klubowego kolegi.

Sprawdź!  (VIDEO) Ankalaev otwiera kartę główną UFC 267! Dominuje starcie z Oezdemirem i wygrywa po jednogłośnej decyzji

Leon Edwards, zamknij mordę piz*o. Widziałem kontuzję na własne oczy i masz tonę szczęścia, bo Masvidal był w szczytowej formie i by cię zamordował. Walcz z Gamebredem w marcu albo czekaj na swoją kolej – napisał na Twitterze.

Teraz do sieci trafiło nagranie, które może potwierdzać te przypuszczenia. Borys Mańkowski na swoim kanale YouTube opublikował film, na którym Gamrot po wygranej walce z Ferreirą przeprasza Jorge Masvidala:

– Jorge Masvidal, wiesz, co to było! Przepraszam cię, stary! Jesteś moim bratem! Przepraszam!

Źródło: Twitter/YouTube

Sprawdź!  Oliveira vs. Makhachev o pas wagi lekkiej na UFC 280! Są reakcje zawodników!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.