MMA

Przemysław Saleta szczerze o walce freakowej: „To nie kwestia kasy, tylko zasad” [WIDEO]

Przemysław Saleta w szczerych słowach wypowiedział się na temat potencjalnego pojedynku w organizacji freakowej. Wyjaśnił, że najważniejszą kwestią nie są tutaj pieniądze.

Sportowcy coraz częściej rezygnują z walki w federacjach sportowych na rzecz freak fightów. Podejmują takie decyzje ze względu na bardzo atrakcyjne zarobki, a także znacznie łatwiejsze wyzwania. Większość profesjonalnych zawodników z łatwością rozprawiła się ze swoimi freakowymi rywalami, udzielając im lekcji pokory.

Nadal pozostaje jednak część fighterów, których żadne pieniądze nie przekonają do udziału w gali freakowej. Jednym z nich jest Przemysław Saleta, który w obszernym wywiadzie dla fansportu.pl poruszył temat tego typu wydarzeń. Zdradził też, że otrzymywał sporo ofert, jednak nie zamierza ich nigdy przyjmować.

– Mnie nigdy nie ciągnęło w tę stronę, ale telefonów było nawet sporo. Nigdy nawet nie przechodziłem do etapu rozmawiania o pieniądzach. To nie jest kwestia kasy tylko zasad.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.