BoksMMA

Promotor Andrzej Wasilewski atakuje Łukasza Jurkowskiego. „U nas jest Marcin Najman, u was Juras. Wolę naszego…”

Andrzej Wasilewski, który jest założycielem grupy KnockOut Promotions, w ostrych słowach odniósł się do Łukasza Jurkowskiego. Porównał go do do Marcina „El Testosterona” Najmana.

Juras to 40-letni zawodnik MMA, który na swoim koncie ma 28 walk, w tym 17 zwycięstw. Aktualnie Jurkowski skupia się na karierze dziennikarskiej, bardziej niż na sportowej. Jest m.in. komentatorem, prowadzi programy w telewizji, czy też audycje radiowe. Ostatni raz walczył ze Stjepanem Bekavacem w 2019 roku.

Jak sam zapowiadał, przed nim ostatni, pożegnalny pojedynek. Zawodnik miał zmierzyć się z Szymonem Kołeckim, jednak pojedynek wciąż nie może dojść do skutku. Był on odwoływany i przekładany kilkukrotnie m.in. z powodu kontuzji obu fighterów. Juras chciałby jednak jeszcze w tym roku po raz ostatni w swojej karierze wejść do klatki.

Wasilewski do Jurasa

Dwa dni temu na Twitterze pojawiły się wpisy skierowane w stronę Jurkowskiego. Promotor Wasilewski nie szczędził słów. Najpierw odpowiedział Pawłowi Jóźwiakowi na jego wpis o rozmowie z Jurasem w newonce.sport:

W każdym sporcie są bardzo kolorowe i dla dużej części kibiców oraz środowiska mega kontrowersyjne postacie, u nas np. Marcin Najman u Was Juras… Wolę naszego, weselszy, dowcipniejszy i nie udając wielkiego wojownika, bawi się swoimi startami i eventami… A Wasz napięty.

Wpis skomentował nawet Marcin Najman:

Sprawdź!  KSW chciało zestawić Jurasa z Różalem! Jurkowski ujawnia: "Był taki pomysł, ale..."

Andrzeju, jest jeszcze inna zasadnicza różnica, ten wasz to Gentleman w każdym calu, ten ich to znany Legionowski Ninja.

Na słowa Wasilewskiego odpowiedział także sam Łukasz Jurkowski:

Nie samotny, nie na tweeterku i z daleka do przyziemnych polskich spraw, ale z sympatią i na wesoło. Tyle razy nas krytykował pan Juras, z czapy i bez powodu. A my bez czapy, a o powodzie? Pomijamy, między nami brzuchaczami… – dodał Wasilewski.

Źródło: Twitter

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.