Clout MMA

Potężne uderzenia Labrygi! Publikuje nagranie z przygotowań do Clout MMA 2 [WIDEO]

Denis Labryga prezentuje formę przed pojedynkiem na gali Clout MMA 2. Na swoich social mediach opublikował nagranie z treningu.

Przed zawodnikiem WCA duże wyzwanie. Ma on już za sobą zwycięstwo z Konradem Karwatem oraz Dawidem Załęckim, który doznał kontuzji i nie mógł kontynuować starcia. Tym razem jednak zmierzy się z zawodnikiem o znacznie większym doświadczeniu, umiejętnościach i lepszych warunkach fizycznych niż poprzedni przeciwnicy.

Freak fighter zmierzy się bowiem z Kamilem Mindą, który ma za sobą 12 walk w zawodowym MMA. Pojedynek odbędzie się jednak na zasadach K-1 w małych rękawicach, co dostarczy dodatkowych emocji, a przede wszystkim wyrówna szanse zawodników.

Zestawienie to elektryzuje kibiców również ze względu na konflikt pomiędzy Labrygą i Mindą oraz jego trenerem Mirosławem Oknińskim, a także innymi zawodnikami Akademii Sportów Walki Wilanów.

Reprezentant WCA zapowiedział, że będzie po kolei wyjaśniał zawodników z klubu Oknińskiego. Przed największym wyzwaniem w życiu ciężko trenuje, przygotowując się do pojedynku stójkowego. Na swoich social mediach opublikował nagranie z tarcz, na których zaprezentował potężne ciosy:

Kursy bukmacherskie na walkę Labryga vs Minda

Całą galę Clout MMA możecie obstawić możecie wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was znakomita oferta powitalna: 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza. Biorąc pod uwagę duże doświadczenie Kamila Mindy warto zastanowić się, czy nie wytypować akurat jego zwycięstwa!

Sprawdź!  Denis nie zgadza się z bukmacherami! Typuje zwycięstwo Najmana na Clout MMA 2 [WIDEO]

Obstaw walki Clout MMA 2 bez ryzyka!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.