GROMDA

Popek wspomina bójki na ulicy: „Co chwila biłem się na pięści” [WIDEO]

Do sieci trafił mocny materiał, który jest zapowiedzią debiutu kontrowersyjnego „Popka” w GROMDZIE. Już w grudniu raper zawalczy na gołe pięści.

Debiut „Popka” jest zapowiadany od kilku miesięcy. Niedawno jednak Mariusz Grabowski potwierdził, że zobaczymy go w akcji podczas gali GROMDA 15. Na ten moment nie wiadomo, z kim zmierzy się raper, jednak szef federacji zapewnił, że nie będzie to słaby rywal.

Część kibiców ma obawy przed pierwszym starciem „Popka”. Ten jednak wyjaśnia, że starcie na gołe pięści nie będzie dla niego niczym nowym. Zdradził, że w przeszłości zaliczył wiele solówek na ulicy, kiedy to wystarczyło wejść do złej dzielnicy, żeby zostać zaatakowanym.

– Zanim zostałem „Popkiem”, „Królem Albanii” i tak dalej, to oczywiście, że co chwilę napie…lałem się na pięści. Taka była polityka podwórka. Nie było Internetu, nie mieliśmy żadnych innych zabaw oprócz toczenia wojenek. Każda dzielnica miała swoją parafię, nie chodziło się tak jak teraz po mieście.

– Mogłeś być z tego samego miasta, dostawałeś wpi…ol, zostawałeś okradziony nawet z butów. Trzeba było walczyć nie tylko o kanapki, ale o życie przede wszystkim. Solówki raz wygrywałem, raz przegrywałem, jak to w życiu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.