GROMDA

Popek jest skreślony! Trener Okniński ostro o skandalu! [WIDEO]

Zdaniem trenera Mirosława Oknińskiego „Popek” powinien zniknąć ze świata sportów walki. Popularny „Łowca Skór” uważa, że ciężko o gorszy i głupszy skandal, niż ten ostatni związany z raperem.

Gwoli przypomnienia – były członek Gangu Albanii w weekend zamieścił w sieci karygodne nagranie, w którym zapowiadał obrzydliwe czynności, w tym m. in. kopulację z owczarkami niemieckimi pani lekkich obyczajów. Cała sytuacja bardzo szybko eskalowała i wiele osób ze świata sportów walki nagrało swoje reakcje.

Długo też nie trzeba było czekać na reakcję GROMDY, której „Popek” był twarzą. Szef organizacji Mariusz Grabowski nagrał specjalne oświadczenie, w którym poinformował zakończenie współpracy z raperem.

Jako, że był to najgorętszy temat ostatnich godzin, nie mogło go zabraknąć w rozmowie z Mirosławem Oknińskim na kanale Fansportu TV. Trener Akademii Sportów Walki Wilanów jednoznacznie stwierdził, że „Popek” jest skończony i nie powinien pojawiać się na żadnych wydarzeniach związanych ze sportami walki.

Popek tym swoim zachowaniem pokazał się, że jest kompletnym d…ilem, przez duże „D”. Już nie ma dla niego miejsca, powinien być odsunięty ze wszystkich wydarzeń sportów walki dlatego, że to co zademonstrował… to już gorzej nie można. Może by wymyślił coś głupszego, ale ten człowiek powinien być wykluczony ze społeczności MMA. Nie dość, że był kiepskim zawodnikiem, to tym zachowaniem przekreślił siebie. Moim zdaniem jest skreślony.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. Człowieku o czym Ty mówisz? Trenujesz jakichś wyszczekanców typu Ferrari itp drugi Minda co ty chcesz mieszać internetowe szczekaczki z zawodnikami,którzy coś osiągnęli, już lepsi są od nich chłopacy trenujący w klubach bez rozgłosu a nie internetowe szczekaczki widać,że nic więcej nie masz do osiągnięcia,dno totalne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.