GROMDA

„Popek” i Mariusz Grabowski zapowiadają galę GROMDA 13: „Komu z nas nie przytrafiło się na ślubie własnej siostry…”

„Popek” wziął udział w kolejnym materiale promującym nadchodzącą galę GROMDA 13, podczas której dojdzie do hitowego pojedynku.

26 maja odbędzie się kolejna edycja GROMDY, czyli największej polskiej federacji walk na gołe pięści. Tym razem będziemy świadkami mini turnieju, w którym wzięli udział najlepsi zawodnicy organizacji. W końcu zostanie wyłoniony pierwszy mistrz GROMDY.

-> Kliknij w poniższy baner i wykup PPV na GROMDA 13 <-

„Popek” w zapowiedzi GROMDA 13

Najważniejszym starciem gali będzie konfrontacja Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Obaj zawodnicy są niepokonani i zawalczą o mistrzowski tytuł. „Don Diego” zwyciężył turniej GROMDA 2, a następnie w wielkim finale pokonał faworyzowanego „Tysona”. Natomiast w ostatnim pojedynku po wyniszczającym starciu zwyciężył z Vasylem Halychem.

„Balboa” na swojej drodze pokonał m.in. „Glebę” i „Maximusa”, a w półfinale o mistrzostwo GROMDY zmierzył się z ulubieńcem kibiców Łukaszem „Goatem” Parobcem. Rywal postawił trudne warunki, jednak ostatecznie Domalikowi udało się wygrać w ostatniej rundzie.

Na nadchodzące wydarzenie w nowym trailerze zapraszają „Popek” oraz szef federacji Mariusz Grabowski. Materiał mocno inspirowany serialem „Chłopaki z baraków” rozbawił wielu kibiców GROMDY. Poniżej znajdziesz film promujący wyczekiwaną galę walk na gołe pięści:

Sprawdź!  Don Diego przedłużył kontrakt z GROMDĄ! Hitowy rewanż o pas już niebawem

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.