KSW

Polka błyskawicznie rozbija Ukrainkę! Czyżewska otwiera galę KSW 77

Za nami pierwsza walka gali KSW 77. Największa polska organizacja MMA zakończy 2022 rok hitowym wydarzeniem, które właśnie się rozpoczęło.

W pierwszym starciu zmierzyły się dwie młode, efektownie walczące zawodniczki. Utytułowana Wiktoria Czyżewska skrzyżowała rękawice z niepokonaną w zawodowym MMA Oleksandrą Karasevą. Jest to jedyny tego wieczoru pojedynek kobiet.

Wiktora Czyżewska w październiku tego roku zadebiutowała w zawodowym MMA i na gali TFL w efektownym stylu rozbiła rywalkę już w pierwszej minucie pojedynku. Zawodniczka z Końskich rozpoczyna marsz przez zawodowy świat MMA, ale ma już na koncie wiele sukcesów w sporcie amatorskim. Zdobyła między innymi tytuł mistrzyni Polski i Europy Amatorskiej Ligi MMA i jest wielokrotną medalistką innych turniejów. Wywalczyła również tytuł mistrzyni Polski w kickboxingu oraz złoty medal mistrzostw Polski ADCC. Wiktoria znana jest ze swojego efektownego stylu walki i częstego wygrywania przez nokauty.

Oleksandra Karaseva pozostaje niepokonana w zawodowym MMA. W profesjonalnych bojach zadebiutowała w zeszłym roku. Do tej pory wygrała dwie walki i obie zakończyła przez nokaut. Ukrainka ma również na swoim koncie starcia amatorskie. W tym roku zanotowała bardzo udany występ podczas mistrzostw Europy organizacja GAMMA, gdzie wywalczyła złoty medal w dwóch formułach. Starcie na gali KSW było dla Oleksandry pierwszym zawodowym pojedynkiem stoczonym w Polsce.

Sprawdź!  (VIDEO) Tak Roberto Soldić ZNOKAUTOWAŁ Mameda Khalidova! Po walce Chorwat próbował uspokoić publiczność

RELACJA

RUNDA 1

Czyżewska od razu zaczyna prostymi, stara się odpowiadać Karaseva, ale cały czas musi odsuwać się do tyłu. Mocno rozbija rywalkę Polka, dobre kombinacje lecą także w klinczu. Trafiła Czyżewska, Karaseva zasłania się, a Wiktoria kontynuuje dzieło zniszczenia, aż sędzia Bosacki je rozdziela!

Oficjalny wynik: Wiktoria Czyżewska wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.