UFC

Pereira odpowiedział Prochazce! Skomentował słowa o „magicznym dopingu”

Alex Pereira odpowiedział na słowa Jiriego Prochazki. Czech uważa, że Brazylijczyk „korzysta z pomocy sił wyższych” przy swoich walkach.

„Poatan” w krótkim czasie zrobił prawdziwą furorę w UFC. Po zaledwie trzech wygranych otrzymał szansę pojedynku z Israelem Adesanyą o pas wagi średniej i skończył go w ostatniej rundzie. Już 12 miesięcy później, po przegranej z Nigeryjczykiem i wygranej nad Janem Błachowiczem, Alex Pereira zawalczył z Jirim Prochazką o koronę dywizji półciężkiej. Zwyciężywszy stał się mistrzem w dwóch różnych kategoriach wagowych.

Za kilka dni podczas UFC 303 Pereira i Prochazka spotkają się w starciu rewanżowym. Pojedynek ten obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Alex Pereira wygra walkę1.90Fortuna
Jiri Prochazka wygra walkę1.90Fortuna

Alex Pereira odpowiedział Prochazce

Jiri Prochazka podczas dnia medialnego stwierdził w rozmowie z dziennikarzami, że Pereira wspomaga się magią i zaproponował, by Brazylijczyk zrezygnował ze swoich rytuałów przed starciem z nim.

Sprawdź!  Jiri Prochazka na UFC 275 będzie szukał KO! "Trzymam się danego słowa. Zbliża się mój czas."

„Poatan”, który pochodzi z brazylijskiego plemienia Pataxó, odpowiedział Czechowi w następujących słowach:

Cóż, każdy ma swoje duchy. Jesteśmy czymś więcej, niż tylko skórą i kośćmi. Jeśli on nie potrafi odnaleźć swoich, czy w nic nie wierzy, to nie moja wina.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.