KSW

Pawlak obawia się siły Materli! Zdradził, co go przestraszyło: „Jak się z nim witałem, to…” [WIDEO]

Paweł Pawlak gościł w studio FANSPORTU TV przed nadchodzącą galą XTB KSW 89, podczas której będzie bronił mistrzowskiego tytułu.

Już w tę sobotę „Plastinho” stoczy duży pojedynek. W co-main evencie wydarzenia stanie do walki z legendą polskiego MMA Michałem Materlą. Dla reprezentanta Octopus Łódź będzie to pierwsza obrona pasa po tym, jak zdobył go w starciu z Tomaszem Romanowskim.

Pawlak jest stawiany w roli ogromnego faworyta, jednak Materla już wielokrotnie udowadniał, że nie można go skazywać na porażkę. Nawet w ostatnim pojedynku był z góry skreślany i już w pierwszej rundzie znokautował Radosława Paczuskiego.

Mistrz KSW przyznaje, że potężny overhand legendy jest bardzo dużym zagrożeniem. Nie ukrywa, że ogromną siłę Materli czuć już po tym, jak podaje rękę:

– Michał ma uderzenie w tej łapie. Nawet jak się z nim witałem, to ma taki bochen chleba. No troszkę to mnie przestraszyło. Muszę uważać, żeby nie dostać taką ręką. Tego overhanda ma mocnego, bardzo długiego. Ma duży zasięg rąk, jak tak analizowałem.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.