MMA

Paweł Nastula zapytany o walkę freakową! Mocna odpowiedź legendy Judo [WIDEO]

W studio FANSPORTU TV gościł Paweł Nastula, który wziął udział w Q&A i odpowiedział na najciekawsze pytania od Internautów.

Nastula jako legenda Judo złoto olimpijskie w Atlancie, dwukrotnie wygrał tytuł mistrza świata, a trzy razy sięgał po mistrzostwo Europy. Toczył również pojedynki w MMA z takimi zawodnikami jak Antonio Nogueira, Josh Barnett czy Mariusz Pudzianowski.

Ostatnią walkę stoczył jeszcze w 2014 roku i od tamtego czasu skupił się przede wszystkim na trenowaniu Judo. Coraz częściej jednak federacje freakowe sięgają po weteranów i np. Clout MMA zakontraktowało Jerome Le Bannera czy też piłkarzy w podobnym wieku do Pawła Nastuli.

W ostatnim wywiadzie sam został zapytany o potencjalny pojedynek w tego typu organizacji. Przyznał, że mimo wieku nadal mógłby wygrywać z freak fighterami:

– Ja mam 53 lata, nie wiem, czy to jeszcze jest… Nie no, jeżeli chodzi o te freakowe walki, to myślę, że tam bym sobie dał radę z nimi wszystkimi, chociaż już jestem dziadek.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.