UFC

Paul Felder przechodzi na sportową emeryturę

Każda przygoda zawodnika MMA dobiega końca. Tym razem Paul Felder (17-6) podczas transmisji Amerykanin  ogłosił przejście na sportową emeryturę.

Paul „The Irish Dragon” Felder jest niezwykle widowiskowo walczącym zawodnikiem. W swojej bogatej karierze stoczył wiele emocjonujących batalii. W 2015 roku związał się z Ultimate Fighting Championship. W ubiegłym roku na UFC on ESPN+ 26 przegrał na punkty po bliskiej walce z Danem Hookerem (20-9). W swoim poprzednim pojedynku na UFC on ESPN+ 41 wypunktował Rafaela dos Anjosa (30-13).

Paul Felder przechodzi na sportową emeryturę.

Poniżej przedstawiamy Wam oficjalne oświadczenie Feldera w związku zakończenia sportowej kariery. Dodał, że obecnie będę kontynuował swoją karierę jako komentator.

„Czuję, że doszedłem do punktu, w którym nie mam już palącego pragnienia, aby walczyć przez wiele lat i zostać mistrzem. Mam 37 lat. Czuję się bardzo świeżo. Kocham UFC całym sercem za wszystko, co mi dali, za każdą okazję, jaką kiedykolwiek miałem, siedząc na tym biurku i oglądając telewizję. To jest coś, co zawsze chciałem robić i zamierzam to robić dalej.Oficjalnie odchodzę na emeryturę ze MMA i UFC. Dostałem się na 6. miejsce na świecie i byłem blisko walki o ten pas. Walczyłem z najlepszymi zawodnikami w tej dywizji i chcę im wszystkim podziękować. Przepraszam za zatrzymanie dywizji dla wszystkich chłopaków będących pode mną w rankingu. Oficjalnie odchodzę, ponieważ wstrzymywanie dywizji jest niewłaściwe. Chciałbym, żeby zrobiło to więcej ludzi. Nadszedł czas i to już wszystko dla mnie ”.

powiedział Paul Felder.

źródło: mmajunkie.com

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.