PRIME SHOW MMA

Pasternak stanął w obronie Oleksiejczuka: „Walka w Prime MMA to dobry ruch”

Michał Pasternak uważa, że walka Cezarego Oleksiejczuka w Prime MMA nie przekreśla jego szans na angaż w UFC. „Wampir” pochwalił ruch byłego mistrza FEN.

Młodszy z braci Oleksiejczuk w latach 2021-2023 był mistrzem kategorii półśredniej FEN. Co ważne, Cezary nie stracił tytułu w walce. Organizacja odebrała mu pas po wyjazdowej przegranej z Alibegiem Rasulovem.

Sporo mówiło się, że Cezary Oleksiejczuk być może zawalczy w KSW, albo że niebawem pojawi się w Dana White’s Contender Series. Zawodnik tymczasem po wygaśnięciu umowy z FEN nie zdecydował się na zmianę pracodawcy. W programie, który otwiera drzwi do UFC, też się nie pojawi. Wielu zaskoczyła informacja, iż zawalczy za to w Prime Show MMA.

Pasternak o walce Oleksiejczuka w Prime MMA

Kibicom bardzo nie spodobał się fakt, iż były mistrz FEN dołączył do najbardziej kontrowersyjnej freakowej organizacji. Cezary Oleksiejczuk to jeden z największych talentów polskiego MMA i wielu uważa, że powinien jedynie interesować się starciami sportowymi w UFC, czy KSW.

Michał Pasternak w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco poparł jednak decyzję Oleksiejczuka. Zdaniem „Wampira” transfer do freak fightów wyjdzie Cezaremu na dobre, a co więcej – tą ścieżką podąży niebawem więcej sportowców.

Sprawdź!  Dana White nie rozumie krytyki walki Chimaev vs. Diaz. "Wszyscy chcą to zobaczyć!"

To, że zawalczy w Prime, nie znaczy, że nie może iść do UFC. Ja myślę, że to jest dobry ruch. Myślę, że jakbym wcześniej miał taką możliwość, to bym wcześniej w to wszedł. Sprawdzi się to, o czym ja mówię. Coraz więcej zawodników będzie chciało wejść do freaków.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.