Clout MMA

Pasternak porównał Denisa do Cristiano Ronaldo! „Teraz wszyscy plują, ale…”

Michał Pasternak podsumowując walkę z Denisem Załęckim porównał sytuację „Bad Boya” do tej, w której znalazł się Cristiano Ronaldo.

Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów „za pięć dwunasta” przyjął walkę z Denisem Załęckim na ostatniej gali Clout MMA. Pasternak zastąpił „Ferrariego” i zgodził się wystąpić w K-1 na dystansie trzech dwuminutowych rund.

„Wampir” jest zawodnikiem, który powoli rozkręca się w klatce, co też było widać w pojedynku z Denisem. Załęcki pokazał się z dobrej strony, ale w ostatniej odsłonie rywal wsadził mu przypadkowo palec w oko, co poskutkowało zmianą werdyktu. Pierwotnym werdyktem była wygrana Pasternaka przez TKO, jednak ostatecznie orzeczono jego wygraną przez decyzję. Niedługo później okazało się, że „Bad Boy” odwołał się od wyniku i ponownie zmieniono werdykt na remis.

Michał Pasternak podsumował walkę z Denisem Załęckim

Wielu kibiców spodziewało się, że nawet „prosto z kanapy” Michał Pasternak poradzi sobie z Torunianinem. „Wampir” w rozmowie z kanałem Za Ciosem zauważył jednak, że Załęcki jest mocnym stójkowo fighterem, a ludzie patrzą na niego przez pryzmat starć z „Wielkim Bu”, czy Danielem Omielańczukiem.

Sprawdź!  Denis Załęcki zawalczy z Danielem Omielańczukiem na Clout MMA 2! Znamy szczegóły pojedynku!

Porównał go przy tym do Cristiano Ronaldo, który w meczu 1/8 Euro 2024 nie wykorzystał rzutu karnego przeciwko Słowenii, po czym też musiał radzić sobie z falą hejtu:

– To nie tak, że mnie zaskoczył, że teraz się pokazał mega. On zawsze był groźny w stójce, dynamiczny, ale każdy… Ludzie postrzegają przez pryzmat ostatniej walki. Teraz wszyscy plują na Ronaldo, że karny niewykorzystany, że już mu tak nie idzie, ale nadal to dobry zawodnik. Ludzie lubią zawodników w momencie, kiedy się wszystko układa. Zauważ, kogo miał Denis. Walczył z mocnymi i dużymi zawodnikami.

Pasternak odpowiedział też na krytykę jego osoby:

– Niektórzy nie myślą i oceniają walki tak, bo: “Pasternak, miałeś wygrać”. Ja bym wygrał bez problemu, dajcie mi jedną rundę 10 minut, lecimy ciągiem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.