GROMDA

Parobiec zawalczy o pas GROMDY? Ma zmierzyć się z Don Diego! „Prawdopodobnie walka będzie w…”

Łukasz Parobiec już za kilka miesięcy może zawalczyć o mistrzowski pas. Zdradził, że zna już wstępny termin pojedynku z Mateuszem Kubiszynem.

„Don Diego” w main evencie ostatniej gali GROMDA zmierzył się z Bartłomiejem Domalikiem, z którym wygrał przez poddanie narożnika i został pierwszym pełnoprawnym mistrzem federacji. Jako kolejnego pretendenta do walki o tytuł wskazuje się „Goata”.

Przy okazji ostatniej rozmowie z fansportu.pl Parobiec zdradził, że rzeczywiście może zmierzyć się z Kubiszynem jeszcze w tym roku. Ujawnił, że do starcia może dojść w grudniu, jednak GROMDA najprawdopodobniej będzie chciała, aby „Goat” zwyciężył jeszcze jeden pojedynek, zanim przystąpi do konfrontacji z mistrzem.

Zawodnik GROMDY wypowiedział się również na temat starcia z Marcinem Różalskim, o którym zrobiło się głośno kilka w social mediach. Przyznał, że mimo iż ma dobre relacje z „Różalem”, to jak najbardziej jest otwarty na takie zestawienie.

– Temat walki z „Don Diego” jest cały czas otwarty, ja chcę z nim walczyć o ten pas. Prawdopodobnie walka będzie w grudniu, ale nic jeszcze nie jest podpisane do końca, nic nie jest ustalone. Możliwe, że GROMDA chce, żebym stoczył jeszcze jedną walkę wygraną przed walką z „Don Diego”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.