GROMDA

Parobiec komentuje wpis o Szelidze! Oglądaj LIVE przed galą GROMDA 16 [WIDEO]

Za kilka dni odbędzie się kolejna emocjonująca gala w Mieście Grzechu. Na GROMDA 16 na pewno nie zabraknie ciekawych i krwawych pojedynków. Dziś w studio Fansportu TV odbędzie się LIVE z udziałem m. in. mistrza „Don Diego”, czy Łukasza Parobca, który odniesie się do ostatniego mocnego wpisu na temat Piotra Szeligi.

Fani brutalnych walk na gołe pięści doskonale wiedzą, czego można spodziewać się 1 marca. W najbliższy piątek powraca GROMDA, a to oznacza wieczór pełen ekscytujących starć. W ringu pojawi się wielu debiutantów, ale nie zabraknie też doskonale znanych bijoków. Jakub „Joker” Szmajda, Sebastian „Scarface” Skiermański, Marcin „Wasyl” Wasilewski – to tylko kilka postaci, które stawią się w ten Krwawy Piątek.

Limitowana pula biletów na GROMDA 16 dostępna jest w serwisie eBilet. Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Transmisja już w ten piątek, 1 marca, o godzinie 19:00.

Fot. GROMDA

Oglądaj LIVE przed GROMDA 16

Dziś w studio Fansportu TV o godzinie 20:00 wystartuje program LIVE. Kacper Mi oraz Michał Tuszyński połączą się między innymi z Łukaszem „Goatem” Parobcem, który ostatnio mocno wypowiedział się w social mediach o Piotrze Szelidze. Nie zabraknie też komentarza „Don Diego” w sprawie rewanżowej walki z „Balboą”, którą zapowiedział Mariusz Grabowski.

Sprawdź!  Limitowana liczba biletów na GROMDA 14! Znamy szczegóły nadchodzącego wydarzenia

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.