FAME MMA

Ostre słowa Alana o Murańskich: „Dwie ku**y telewizyjne. Chcę walczyć na jednej gali, żeby dwa razy nie jeździć”

Już w maju odbędzie się 14 edycja FAME, na której odbędzie się wiele emocjonujących pojedynków. Po raz kolejny w oktagonie zostaną wyjaśnione głośne konflikty.

Zestawienie, w którym jest dużo złej krwi to walka Alana Kwiecińskiego z Mateuszem Murańskim. Freak fighterzy już od dawna są skonfliktowani, a w wywiadach przez ostatnie miesiące nie szczędzili sobie ostrych słów, wyzywając siebie nawzajem.

Początkowo nie chcieli walczyć, jednak ostatecznie wyjaśnią wszystko w pojedynku na zasadach MMA. Podczas ostatniej konferencji rywale mieli okazję do konfrontacji i wymiana zdań, podczas której padły naprawdę mocne stwierdzenia.

Na scenę został zaproszony ojciec Mateusza, który próbował sprowokować rywala syna. Jacek obrażał Alana Kwiecińskiego, a w pewnym momencie nazwał go „sprzedajną prostytutką”. Zawodnikowi puściły nerwy, rzucił butelką, po czym ruszył w stronę Murańskich.

Szybko jednak zareagowała ochrona i sytuacja się uspokoiła. Alan postanowił rzucić wyzwanie i oświadczył, że chce walczyć z dwoma Murańskimi na jednej gali. Jacek niestety nie odpowiedział na wyzwanie, tylko szybko zmienił temat.

Alan Kwieciński ostro o Murańskich

Wygląda na to, że podobnie jak w przypadku Arkadiusza Tańculi, konflikt Alana jest głównie z Jackiem, a nie jego synem Mateuszem. Być może w przyszłości zobaczymy także pojedynek pomiędzy tymi freak fighterami. Jacek w końcu jest zawodnikiem FAME i na pewno zobaczymy go jeszcze w klatce.

Sprawdź!  (VIDEO) Włodarze FAME o niespodziewanym odejściu Don Kasjo: "Nie wiedzieliśmy o tym. Zawsze mówił o zasadach, a tutaj pokazał..."

„Alanik”, który po konferencji udzielił wywiadu kanałowi „Wspaniale Wywiady” nie szczędził ostrych słów w kierunku Murańskich. Dodał również, że nie żartował z wyzwaniem i jest gotowy stoczyć dwa pojedynki na jednej gali:

– Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, ale niektórym to wychodzi. Wyzywali od prostytutek i tak dalej. To oni są ku*wy dwie telewizyjne. Ja nie żartuję w takich rzeczach. Nie żartowałem. Chcę walki z nimi na jednej gali, żeby dwa razy nie jeździć. Ja na co dzień sparuję z dużo mocniejszymi chłopakami. Ja rzuciłem propozycję. Zaproponowałem łokcie, zawsze oni chcą łokcie, więc sam teraz rzuciłem propozycję.

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Sprawdź!  Cepeliada w wykonaniu Amadeusza Ferrariego. Mimo tego wygrywa przez TKO z Haribo. [WIDEO]

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.