KSW

Ostatnie słowa Pudzianowskiego przed KSW 77: „Jest stres. Mamed to nieobliczalny zawodnik”

Już ostatnie godziny dzielą nas od prawdziwego hitu. W main evencie dzisiejszej gali zobaczymy konfrontację legend polskiego MMA.

O godzinie 19:00 rozpocznie się największe w tym roku wydarzeni zorganizowane przez federację KSW. Na kibiców czekają pojedynki młodych zawodników, dwa starcia o pas i walka byłego mistrza Mameda Khalidova z Mariuszem Pudzianowskim.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Ostatnie słowa Pudzianowskiego przed KSW 77

W miniony piątek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia, po których zawodnicy udzielili wywiadów. Pudzianowski przed największym pojedynek w karierze przyznał, że czuje stres, gdyż rywal jest nieobliczalny i nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać.

– Oczywiście, że jest stres, dlatego że Mamed to zawodnik nieobliczalny. On nie walczy schematami. Ja też nie. Coś tam w głowie mam narysowane i to, co walka, przeciwnik pokażę, to idę za ciosem. Tak jest za każdym razem. Jakiś gameplan mam, ale to tylko w głowie narysowane. To, na co przeciwnik pozwala, to wtedy się robi.

– Na razie to do mnie dociera, jakaś abstrakcja, tu trochę się uśmiechamy. Na razie nie dociera, dobrze się bawię. Do mnie to zawsze dociera tak na godzinę przed. Jeszcze do mnie to nie dociera, że ja jutro z Mamedem wejdę do klatki.

Całą rozmowę znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  KSW nie stać na Jędrzejczyk? Jest komentarz federacji: "To polskich kibiców nie stać na jej gażę"

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Już za samą rejestrację dostaniesz dodatkowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych zostanie ci przyznane za pierwszy depozyt.

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

-> Odbierz bonus i obstaw KSW 77

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.