ONE Championship

One Championship: Potężny nokaut w walce wieczoru. Ji Won Kang wygrywa w pierwszej rundzie [WIDEO]

Za nami gala ONE Championship: Fists of Fury II, na której w walce wieczoru Ji Won Kang już w pierwszej rundzie rozprawił się z Amirem Aliakbarim.

Dla pierwszego z zawodników było to dopiero piąte starcie w zawodowej karierze. Fighter wszystkich rywali nokautował już w pierwszej rundzie. Podobnie było i tym razem.

Ji Won Kang zmierzył się ze znacznie bardziej doświadczonym rywalem. Amir Aliakbari w MMA walczy od 2015 roku i ma na swoim koncie dziesięć zwycięstw oraz dwie porażki. W przeszłości pokonał m.in. Daniela Omielańczuka. Ostatnia porażka zawodnika przerwała serię pięciu zwycięstw z rzędu.

Pojedynek rozpoczął się spokojnie. Aliakbari spychał rywala pod siatkę, a Kang odpowiadał mocnymi ciosami. W wyniku jednej z kombinacji Aliakbari spowodował u przeciwnika niewielki uraz. Oko Kanga zaczęło krwawić i puchnąć, jednak fighter zdążył znokautować rywala przed pogłębieniem się rany.

Mighty Warrior na nieco ponad trzy minuty przed końcem rundy trafił Aliakbariego potężnym lewym sierpowym i posłał go na deski. Sędzia natychmiast przerwał pojedynek.

Sprawdź!  Demetrious Johnson popiera walki YouTuberów! "Trenują ciężej, niż niejeden zawodowiec!"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *