Clout MMA

Omielańczuk mocno o pseudonimie Bad Boy: „Ktoś mu zrobił ogromną krzywdę”

Wygląda na to, że jednak dojdzie do hitowego pojedynku Daniela Omielańczuka z Denisem Załęckim, na który czeka wielu kibiców.

O takim zestawieniu mówi się już od kilku miesięcy. W końcu walka została zapowiedziana przez federację Clout MMA, jednak szybko pojawiły się problemy. Zawodnicy nie mogli dogadać się w sprawie formuły, a Omielańczuk oświadczył, że nie będzie godził się na wszystkie warunki rywala.

Wszystko wskazuje na to, że ostatecznie udało się dojść do porozumienia. Były zawodnik KSW, który rozmawiał z Andrzejem Kostyrą, zdradził że niedługo rozpoczyna obóz przygotowawczy. Jeśli chodzi o walkę, po raz kolejny już potwierdził, że nie zamierza nokautować rywala, tylko chce go brutalnie rozbijać na dystansie trzech rund.

Omielańczuk skomentował też zachowanie Załęckiego, które wzbudza ogromne kontrowersje i często jest krytykowane przez kibiców. Oświadczył, że nie ma szacunku do swojego przeciwnika, a także wbił szpilkę, poruszając temat jego pseudonimu „Bad Boy„.

– Nie da się go szanować. Żeby kogoś szanować, musi zasłużyć na szacunek. On na ten szacunek nie zasługuje. Za dużo powiedział, za dużo sobie nagrabił. (…) On myśli, że krzykiem załatwi wszystko.

– Ktoś, kto nadał mu ksywę „Bad Boy” zrobił mu ogromną krzywdę, nie przewidział, że on to weźmie tak do siebie i będzie chciał być takim złym. Tylko bycie złym nie oznacza, że ma być złym w stosunku do ludzi. Ktoś mu coś napisze, a on atakuje rodzinę. Utwierdza to, że jest słaby psychicznie, że wchodzi z każdym w interakcję.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Sprawdź!  Awantura Mindy z Labrygą po konferencji! Jest nagranie zza kulis! [WIDEO]

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

-> Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.