KSW

Okniński reaguje na słowa mistrza KSW! Nazywa Ziółkowskiego sprzedawczykiem: „Tak jest, jak twój wychowanek…”

Mirosław Okniński uderza w kolejnego zawodnika. W ostatnim czasie lista osób zaatakowanych przez trenera stale się powiększa.

Okniński wielokrotnie w mediach zaczepia między innymi inne kluby, trenerów, freak fighterów czy rywali swoich podopiecznych. W ten sposób podkręca zainteresowanie walkami i próbuje doprowadzić do kolejnych zestawień lub odpowiada na komentarze pod jego adresem.

Okniński ostro o mistrzu KSW

Po gali High League 6 Okniński udzielił kilku wywiadów, w których zaatakował m.in. Marcina Dubiela oraz Pawła Tyburskiego i ich trenera Przemysława Szyszkę. W odpowiedzi szkoleniowiec z Uniq Fight Club oświadczył, że stracił szacunek do Mirosława i nazwał go klaunem.

O całą sprawę zapytany został Marian Ziółkowski, który kilka dni temu był pierwszym gościem w nowym studio FANSPORTU TV:

Przyznał, że nie śledził całego konfliktu pomiędzy trenerami, ale jego zdaniem powinni oni bronić się wynikami w klatce, a nie słowami rzucanymi w wywiadach.

– Wszystko wychodzi od tego, że trener nie powinien mówić w opinii publicznej, że jest lepszym trenerem. Jeśli jest lepszym trenerem, to prawda sama się obroni. To tak, jakbym ja krzyczał, że jestem najlepszym zawodnikiem. Nie będę krzyczał, tylko będę starał się to pokazać w klatce, a nie poprzez słowa.

Taka wypowiedź nie spodobała się Oknińskiemu, mimo że Marian Ziółkowski nie powiedział nic złego na temat swojego byłego trenera. W odpowiedzi na słowa mistrz KSW napisał:

Sprawdź!  Szymon Kołecki wielkim fanem walki Pudzian vs. Szpilka. Wskazał faworyta! "Jeżeli będzie w takiej dyspozycji, jak..."

Tak jest, jak twój wychowanek zostaje sprzedawczykiem – poniżej znajdziesz komentarz opublikowany przez trenera.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.