UFC

Okniński otwarty na współpracę z Oleksiejczukiem! „Pycha i duma to normalne w tym wieku, ja się nie obrażam”

Mirek Okniński ponownie zabrał głos w sprawie Michała Oleksiejczuka. Przekazał, że jest gotowy porozmawiać i zaoferował zawodnikowi powrót do klubu.

Pod koniec listopada trener ogłosił, że kończy współprace z braćmi Oleksiejczuk. Jak wiadomo, ich relacje nie były najlepsze, a przy okazji ostatniej walki młodszego z braci, doszło do kłótni pomiędzy Oknińskim i Michałem, który miał inny plan na walkę Cezarego.

Podczas ostatniej gali UFC 272 Michał stoczył pojedynek bez trenera Oknińskiego w narożniku. Po dobrej pierwszej rundzie nie był w stanie rozbić lepszego Dustina Jacoby’ego i poniósł porażkę po jednogłośnej decyzji sędziów.

Po walce nie zabrakło komentarza Mirosława Oknińskiego, który przyznał, że chciałby dogadać się z zawodnikiem i zaznaczył, że bez trenera nie będzie on w stanie odnieść większych sukcesów. Teraz zamieścił kolejny wpis, w którym zaprosił fightera z powrotem do klubu Akademia Sportów Walki Wilanów.

– Michał nie patrz, nie słuchaj, co ludzie powiedzą, oni wcale nie chcą twojego sukcesu, patrz na swoje korzyści i straty = Oleksiejczuk przez przegraną traci kilkadziesiąt tysięcy dolarów.

Wygraną walkę tez można spierdolić, ale trzeba się postarać. Michał Oleksiejczuk przegrał walkę nie przez słabe zapasy nie przez słaby parter, tylko przegrał w swojej płaszczyźnie, czyli w boksie są przyczyny, słaby plan i słabe przygotowania, brak doświadczonego trenera. Oraz to, że przeciwnik jest mocny w stójce.

Pycha i duma to normalne w tym wieku ja się nie obrażam, czekam na kontakt lub znak. Michał wracaj do Akademia Sportów Walki Wilanów.

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Uriah Hall po przegranym starciu z Seanem Stricklandem: "Boli mnie ta porażka, ale wrócę"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.