KSW

Okniński OSTRO o KSW! „Jak my się tam nie nadajemy, to KSW powinni zaorać”

Trener Mirosław Okniński w mocnych słowach odniósł się do niedawnej wypowiedzi Wojsława Rysiewskiego. Mowa tu o słowach na temat ewentualnego angażu Kamila Mindy i Michała Pasternaka w KSW.

Dyrektor sportowy największej polskiej organizacji MMA w niedawnym wywiadzie dla InTheCagePL przyznał, że kilku fighterów Akademii Sportów Walki Wilanów nie zobaczymy w KSW.

Kamil Minda i Michał Pasternak w wywiadach bardzo dużo mówią o KSW. Włożę ich do jednego worka, bo podobny wiek i sportowo… No Michał trochę lepiej, ale każdą walkę z dobrym zawodnikiem przegrywał w ostatnim czasie. Przegrał z Sudolskim, Kowalskim, Różańskim. Wiek nie pomaga, moim zdaniem nie zawalczą już w KSW. Kamil przegrał z Moznym. To sportowo też nie jest ten level. Panowie znaleźli sobie dobrze płatne prace we freak fightach, niech im się wiedzie.

Te słowa ubodły zarówno samych zawodników, jak i ich trenera Mirosława Oknińskiego. Popularny „Łowca Skór” w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco nie dał nawet dokończyć pytania Huberta Mściwujewskiego na temat walki Bartosiński vs Parnasse.

Sprawdź!  Mirosław Okniński zabrał głos po KSW 75: "Czech dostał za wszystkie wały na polskich zawodnikach. Omielańczuk wygrał jak czescy zawodnicy u siebie"

Nie odpowiadam na pytania o KSW. Wszyscy mówią, że my się prosimy o KSW. Dziennikarze specjalnie nas o to pytają. Mnie to nie interesuje, my nie chcemy dla KSW. Nie będę opowiadał o KSW.

Odpalony Okniński nie gryzł się w język i zwrócił uwagę, jak wiele z obecnych i byłych gwiazd organizacji trenował. Jednemu z najpopularniejszych trenerów MMA w Polsce ewidentnie nie podoba się, iż jego zawodnicy są pomijani ze względu na jego osobę.

– Jeżeli oni mówią, że moi zawodnicy do niczego się nie nadają, to nie będę o nich mówił. Miałem Kołeckiego – wygrywał. Wychowałem Ziółkowskiego – miał pas. Kawulskiego wychowałem, co to założył. „Jurasa” trenowałem, wszystkich w większości, co odnosili sukcesy w KSW, trenowałem. A oni mówią, że „ode mnie się tam nie nadają”. No to nikt się tam nie nadaje! Jak się Kawulski nie nadaje, jak się nie nadawał „Juras”, który teraz jest w Galerii Sław… Kołecki, który po dwóch latach treningu pobił Pudziana, po dwóch i pół roku pobił Janikowskiego.

Jak my się tam nie nadajemy, to nikt się nie nadaje! To KSW powinni zaorać. To nie jest kosa, to oni p…dolą jakieś smutki. Pasternak wygrywa w WOTORE z Samociukiem, którego później biorą do KSW, ale Pasternak się nie nadaje. Pi…dolenie! Erko Juny jakieś się nadają, jakieś łamagi się nadają, a Pasternak, czy Minda nie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.