KSW

Ogromna różnica kursów w main evencie KSW 78! Rajewski sprawi niespodziankę w walce z Parnasse?

Już w tę sobotę odbędzie się emocjonujące starcie o tymczasowy pas kategorii lekkiej. Niestety aktualny mistrz Marian Ziółkowski ze względu na problemy zdrowotne musiał wycofać się z walki.

Na pojedynek „Golden Boya” z Salahdinem Parnasse czeka wielu kibiców. W końcu mieli zmierzyć się na gali KSW 76, jednak kilka tygodni temu federacja poinformowała, że Ziółkowskiego zastąpi Sebastian Rajewski, który sam niedawno przegrał starcie o tytuł wagi lekkiej. Reprezentant Czerwonego Smoka jako jedyny z rankingu miał zdecydować się na takie zestawienie.

Rajewski sprawi niespodziankę?

Przed Rajewskim wielkie wyzwanie, gdyż Parnasse, który jest mistrzem dywizji piórkowej to trudny przeciwnik, który ma na swoim koncie 17 zwycięstw, jedną porażkę i jeden remis. Przegrał jedynie pierwsze starcie z Danielem Torresem, który znokautował Francuza nietypowym ciosem przedramieniem.

Rajewski natomiast wygrał 12 z 19 walk. Po serii trzech zwycięstw przystąpił do starcia o tytuł i udało mu się nawet posłać Ziółkowskiego na deski. Finalnie przegrał jednak przez jednogłośną decyzję. Teraz, jeśli zwycięży, będzie kolejnym pretendentem do pełnoprawnego tytułu.

Sprawdź!  Marcin Krakowiak z nowym rywalem na gali KSW 62. Tomasz Jakubiec kontuzjowany

Niewielu daje jednak większe szanse Polakowi. Bukmacherzy skazują go na porażkę, ale warto wziąć pod uwagę to, że Francuz stoczy pierwszy pojedynek w nowej kategorii wagowej. Może dać to pewną przewagę Rajewskiemu, na wygranej którego można sporo zarobić.

Kursy na walkę Parnasse vs Rajewski

Całą kartę walk KSW 76 możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Otwierając konto otrzymujesz dodatkowo FREE BET w wysokości 20 zł, do wykorzystania na dowolny zakład!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 78, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Szpilka przed walką z Pudzianowskim na Narodowym: "Gabarytowo nie jest bardzo duży. Chodzi o to, że jak..."

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.