Clout MMA

Ogromna różnica kilogramów! Wielki Bu i Załęcki ostatni raz twarzą w twarz [WIDEO]

Już dziś wieczorem odbędzie się gala Clout MMA 4. Podczas niej dojdzie do wyczekiwanego starcia „Wielki Bu” vs Dawid Załęcki.

Patryk Masiak po grudniowej gali Santa Clout wraca, by zmierzyć się z ojcem ostatniego rywala. Dawid „Crazy” Załęcki nie odmawia wyzwań i po starciu z legendarnym Tomaszem Sararą raz jeszcze zmierzy się z dużo cięższym oponentem.

Gdzie oglądać Clout MMA 4? Galę obejrzeć będzie można wyłącznie w płatnej subskrypcji PPV. Cena Clout MMA 4 zależy od wybranego pakietu i wacha się od 39,99 do 44,99 zł. Początek transmisji na żywo już dziś, tj. w sobotę 9 marca o godzinie 19:00.

Kursy, typy i zakłady bukmacherskie

Wszystkie pojedynki obstawić możesz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Z okazji Clout MMA 4 przygotowana została kapitalna oferta powitalna. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady do 100 zł bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman – Jacek Murański1.80 – 1.80Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.18 – 3.79Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak – Dawid Załęcki1.30 – 2.92Fortuna

Clout MMA 4: Wielki Bu i Załęcki na ostatnim face to face

Nim freak fighterzy po raz ostatni spojrzeli sobie w twarz, stanęli na wadze. Okazało się wówczas, iż „Wielki Bu” ważył aż 37,6 kg więcej, od „Crazy’ego”! Masiak wniósł 132,2 kg, a Załęcki – 94,6. Chwilę później doszło do ostatecznego face to face’a.

Zobacz ostatnie wywiady przed Clout MMA 4!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.