FAME MMA

Oglądaj Fame Friday Arena za darmo! DWIE pierwsze walki + studio [WIDEO]

Już dziś o 19:30 rusza FAME Friday Arena 1. Nowy projekt trafi do mniejszych aren, a pierwszą będzie Hala Stulecia we Wrocławiu. Znamy już szczegóły transmisji Fame Friday Arena za darmo! Gdzie oglądać stream free online?

-> Galę Fame Friday Arena 1 obejrzysz TUTAJ! <-

Gdzie obejrzeć Fame Friday Arena 1 za darmo?

Fame MMA ruszyło z całkowicie nowym projektem, który natychmiast zyskał poparcie kibiców. FAME Friday Arena 1 odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu, a bilety rozeszły się jak ciepłe bułeczki! Federacja bardzo szybko ogłosiła sold out, a to wszystko za sprawą fenomenalnej karty walk. Nie brakuje w niej hitowych nazwisk, fenomenalnych zestawień i głośnych debiutów. Transmisja za darmo Fame Friday Arena 1 dostępna będzie na kanale YouTube.

Do akcji powrócą Michał Pasternak i Tomasz Gromadzki, czyli „Zadyma”. Obaj pokazali się z kapitalnej strony na FAME 18, gdzie zwyciężyli swoje pojedynki. „Wampir” tym razem spotka się z Pawłem Tyburskim, a „Zadyma” z bratem bliźniakiem Piotrem Tyburskim. Na FAME Friday Arena 1 dojdzie też do typowo freakowego zestawienia MMA vs BJJ. Znany streamer „Medusa” będzie mógł korzystać wyłącznie z technik parterowych!

Sprawdź!  Patryk 2703 ostrzega Błońskiego! Poważne problemy przez sterydy! "Szybko do lekarza. Ktoś mu sprzedał zły towar"

Fame Friday Arena 1 PPV – Transmisja

Całą galę obejrzeć można jedynie w Pay-Per-View. Cena Fame Friday Arena 1 to 34,99 zł za pakiet podstawowy BASIC i 39,99 zł za wersję rozszerzoną PREMIUM. Niestety organizatorzy nie przewidują darmowej transmisji TV. Dostępny będzie jednakże stream free ze studia, otwarcia gali i dwóch pierwszych walk Fame Friday Arena 1. Darmowe walki to:

 • „Edzio” vs „Koro”
 • „Sasha” vs „Malczyński”

Fame Friday Arena 1 za darmo

Poniżej możecie oglądać Studio i DWIE pierwsze walki Fame Friday Arena 1 PPV za darmo. Transmisja rozpocznie się o 19:30, wystarczy kliknąć w odtwarzacz!

KARTA WALK

 • Alberto Simao vs Jakub „Kubańczyk” Flas
 • Filip „Filipek” Marcinek vs Marcin Dubiel
 • Jose „Josef Bratan” Simao vs Jakub Nowaczkiewicz
 • Michał „Wampir” Pasternak vs Paweł „Księżniczka” Tyburski
 • Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk vs Piotr „Świr” Świerczewski
 • Adrian „Medusa” Salamon vs Dominik „Jaxu” Jax
 • Piotr „Tybori” Tyburski vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki
 • Olga „Nanami Chan” Sałacka vs Elizabeth „Lizi” Anorue
 • Aleksandr „Sasha” Muzheiko vs Dawid Malczyński
 • Piotr „Edzio” Bylina vs Kornel „Koro” Regel
Sprawdź!  Specjalne zasady w strefie VIP podczas Fame MMA 15! Wiadomo, kto za tym stoi! "Jak czujesz, że ci się odkleja..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.