KSW

Odzimkowski zmasakrowany w pierwszej rundzie przez Radcliffe’a! Krwawy pojedynek na KSW 64

Za nami kolejny pojedynek z karty głównej KSW 64. W okrągłej klatce zobaczyliśmy Alberta Odzimkowskiego w starciu z Jasonem Radcliffe’em. Ich starcia rzadko kończą się decyzjami sędziowskimi.

ALBERT ODZIMKOWSKI PRZED KSW 64

Albert Odzimkowski wszedł do okrągłej klatki po raz czwarty i próbował odbić po dwóch przegranych w KSW. Debiutując pod skrzydłami największej polskiej organizacji zawalczył na gali KSW 52 i zmierzył się z Michałem Michalskim. Samo starcie było niezwykle efektowne i pasjonujące, ale Albert musiał uznać w nim wyższość rywala.

W drugim pojedynku dla KSW Albert zmierzył się z debiutującym w klatce KSW Christianem Eckerlinem. W pierwszych dwóch rundach boju Polak udanie przenosił walkę do parteru i w tej płaszczyźnie starał się utrzymać pojedynek, Niemiec natomiast atakował w stójce. W trzeciej odsłonie walki Eckerlin zdecydowanie przejął inicjatywę i mocno punktował Polaka ciosami w stójce i ostatecznie to przeważyło szalę zwycięstwa na jego stronę.

JASON RADCLIFFE PRZED KSW 64

Jason Radcliffe, tak samo jak Albert Odzimkowski, ma za sobą trzecią walkę w klatce KSW. Pierwszą z nich stoczył podczas londyńskiej gali KSW 50. Zmierzył się wówczas z najbardziej doświadczonym polskim zawodnikiem MMA, Antonim Chmielewskim. Starcie okazało się bardzo efektowne i wyrównane i zakończyło się na kartach sędziowskich zwycięstwem Jasona.

Sprawdź!  Rekordowe pieniądze dla Mameda i Soldicia! Wiemy, ile zarobili za walkę na KSW 65!

W drugim boju dla polskiej marki, podczas gali KSW 59, Radcliffe zmierzył się z medalistą olimpijskim w zapasach, Damianem Janikowskim. Polak od początku starcia narzucił mocne tempo i często atakował Anglika mocnymi ciosami i kopnięciami. Później jednak to Jason przejął inicjatywę i zaczął trafiać Damiana. Janikowski próbował natomiast obaleń i ostatecznie w drugiej rundzie udało mu się przenieść walkę do parteru, gdzie obijał przeciwnika mocnymi ciosami, po których wkroczył sędzia i przerwał walkę.

RELACJA

Runda 1:

Od początku to Anglik zaczął wywierać presję na rywalu. To on rozpoczął akcję od dwóch ciosów prostych. Jason znowu trafił Polaka dwoma ciosami. Następnie trafił on Alberta świetnym podbródkowym. Albert ruszył po obalenie zdobywając je, jednak Anglik szybko wstał do góry. Następnie Polak przyciskał rywala do siatki. Przy rozerwaniu Radclife trafił naszego rodaka. Po powrocie walki do stójki Jason kontrolował walkę w stójce. Przy próbie obalenia Polaka Radclife wybronił je trafiając rywala i to on znalazł się na górze. Polak złapał balachę, ale została ona wybroniona. Anglik od początku swojej pracy w parterze chciał porozbijać rywala ciosami. Jason zasypał przeciwnika lawiną ciosów co doprowadziło to do przerwania pojedynku przez sędziego ringowego.

Sprawdź!  Phil De Fries wskazał kolejnego rywala, z którym chce się zmierzyć! Jest odpowiedź!

KARTA WALK

WALKA WIECZORU

Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) vs Bruno Augusto dos Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub) – walka o pas wagi koguciej

KARTA GŁÓWNA

Mariusz Pudzianowski (15-7, 10 KO) vs Serigne Ousmane Dia „Bombardier” (2-0, 2 KO)

Filip Pejić (15-5-2, 10 KO, 3 Sub) vs Daniel Rutkowski (12-2, 6 KO, 1 Sub)

Robert Ruchała (5-0, 3 Sub) vs Patryk Kaczmarczyk (7-0, 1 KO, w Sub)

Michał Pietrzak (10-4, 3 KO, 2 Sub) vs Shamil Musaev (14-0, 8 KO, 2 Sub)

Karolina Owczarz (4-1, 2 Sub) vs Sylwia Juśkiewicz (9-6, 6 KO)

Cezary Kęsik (12-1, 9 KO, 2 Sub) vs Marcin Krakowiak (11-3, 5 KO, 6 Sub)

Albert Odzimkowski (11-5, 3 KO, 7 Sub) vs Jason Radcliffe (16-8, 10 KO, 4 Sub)

Adam Tomasik (5-0, 2 KO, 3 Sub) vs Oumar Sy (4-0, 2 KO, S Sub)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.